Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Baskı altında yanlış adımlar atabilirsiniz. Bazı iş birliklerinizde zorluklar varsa uzaklaşma eğilimi hissedebilirsiniz. Yeni iş ve kariyer fırsatlarını değerlendirmek için yeni bilgiler edinmeye veya haberler almaya gayret gösterebileceğiniz günler. İş birlikleri ve ortaklıklar kendinize güveninizi geliştirmenizi ve amaçlarınıza daha çabuk ulaşmanızı sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Bugünlerde keyfinizi azaltan, ama birkaç gün için katlanmak zorunda olduğunuz biri var. İyi zaman geçirmeniz, onunla tahammüllü ilişkiler kurabilmenize bağlı gibi görünüyor. Güçlü önsezileri olan birisiniz. Bu özelliğinize duyduğunuz aşırı güven, problemleri önceden hissetmenizi sağladığı kadar, bazı ayrıntıları atlamanıza da yol açabiliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Kartınız Yükselme... Kendi yeteneklerinizi sergilemek için ekip çalışmalarına yoğunluk veriyorsunuz. Bu durum sizi başarıya götürüyor. Mali destek alarak güçleniyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Özellikle bugün fazla fevri davranmanız,sevgilinizin tepki göstermesineneden olabilir. İş hayatınızla ilgiliyaratıcı düşünceler içine giriyorsunuz.Düşüncelerinizi ortaklarınızla paylaşarakkararlarınızı vermeniz yararınıza olacak. Yatırımkonusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Tüm dikkatiniz işle bağlantılı yurt dışı ilişkilere yönelmiş durumda. Artık başkalarından destek göreceğiniz olanaklarla yön değişikliği yapabileceksiniz. Yeni kişilerle kurulacak ilişkiler her açıdan önünüzü açabilecek. Yaptığınız işlere daha geniş bir perspektiften bakmanız planlarınızı ilerletmenizi sağlayacaktır. Yine bu ünlerde iş hayatında yaratıcı etkilerle öne çıkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Önümüzdeki günler içinde sizi cesaretlendirecek tanışmalar söz konusu olabilir. Bağımsız çalışma arzunuzun içinde bazı korkular var. İş hayatı yöntemlerini benimseyemeyeceğinizi düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Duygusal hayatınızla ilgili karşılaşacağınız problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecek. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalı, gelip geçici hevesleriniz konusunda dikkatli davranmalısınız Birlikte çalıştığınız insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissetmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2018)
Para konularında, parayı daha önemser davranışlara girmeniz yararlı olacak. Tasarruflarınızı bugünlerde karşılaşacağınız önerilere karşı korumaya almanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2018)
İnatçılığınız dilden dile dolaşıyor. Siz ise hala daha, uyarıldığınız bir konuda inatçılık ediyor ve burnunuzun dikine gidiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed