Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bugün düşündüğünüz bir iş veya aşk ilişkisinin birden bozulduğuna tanık olabilirsiniz. Bunda sizin payınızın olup olmaması önemli değil. Önemli olan olayın gerçekleşmesidir. Eğer böyle bir durumla karşılaşırsanız, bu konunun zaten size fayda getirmeyeceğiniz bilin yeter. Bunun yerine karşınıza çok daha başka bir fırsat çıkacak ve diğerini size unutturacaktır. Eskiyi bırakıp, yeniye sarılmalısınız. Endişelendiğiniz ve hatta üzüldüğünüz bir konuda, aslında çok güçlü durumda olduğunuzu öğrenebilirsiniz. Bu durumdan dolayı sevinecek ve herşeye yeni bir şevkle yaklaşacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Hafta sonuna dair hoş planlarınız var. Yeni başlattığınız bir tamirat işinin engel olmasını istemiyorsunuz. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşünebilirsiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluğu böyle telafi etmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Kartınız Yükselme... Kendi yeteneklerinizi sergilemek için ekip çalışmalarına yoğunluk veriyorsunuz. Bu durum sizi başarıya götürüyor. Mali destek alarak güçleniyor gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Sevdiğiniz kişinin sizden saklamaya çalıştığı sırların açığa çıkacağı bir gündesiniz. Hayatınızı altüst edecek bu sır ilişkinizin bitmesi veya devam etmesi için önemli bir etken olabilir. Ticari kazancınızdaki artışı biraz da hayır işlerinde kullanmanız doğru olacaktır. Fazla kilolardan kurtumalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
İş ve para konularında yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Bugün ertelediğiniz işleriniz biraz ayağınıza dolanabilir. Çalışmalarınızı tamamladığınız takdirde maddi açıdan hoşunuza gidecek sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz oldukça yüksek olacak. İşten yana sizi destekleyen kişilerle görüşmeniz ve güven bağlarını tazelemenizde fayda var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz. Sizden daha yetkeli biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Güzel ve uzun dönemli bir ilişki kurma zamanı geldi. Akıllıca davranarak ve gönlünüzün gösterdiği yöne giderek, aşk dolu ve yaşam boyu sürecek bir ilişki kurabilirsiniz. İş ortamının güzel olması veriminiz açısından önemlidir, bu konuda siz de üstünüze düşeni yapmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Maddi konularda gereksiz bazı harcamalar yapabileceğiniz bir gündesiniz ve bütçenizi dengelemeniz sizin için kolay olmayacaktır. Gelirlerinizi arttırmanın yollarını arayabilirsiniz ancak bu sizin için kolay olmayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Haziran 2019)
Bazı huylarınız sizi çok yıpratıyor. İnsanların size karşı içten pazarlıklı davrandığını düşünmekten vazgeçmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed