Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugün duygusal temaların daha ön planda olacağı, sevdiğiniz kişiden beklenmedik güzel adımların alınacak gayet coşkulu bir gün olabilir. Sevmenin ve sevilmenin bu kadar güzel olduğunu ilk kez iliklerinize kadar hissedebilir ve karşınızdaki kişiyi hayatınızın vazgeçilmezi olarak görebilirsiniz. Karşınızdaki kişiden göreceğiniz fedakârlıklar ve duygu dolu sözler sizleri yaşama karşı daha da güçlendirecektir. Zamanı geldiğinde de ciddi kararlar almaktan çekinmeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bu günlerde güçlü ve şuurlu olmanızı gerektirecek gelişmeler var. Bazı zaaflarınızın farkında olmanıza rağmen, onları gidermek konusunda atıl kalabiliyorsunuz. Abartı hoşgörüler, en belirgin hataları bile gözden kaçırmalar, bu zaafların bir sonucu gibi görünüyor. Sizde şekil değişikliği yapacak birtakım olaylar yakınınızda.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Kartınız Enerji... Sizler karşı cinsten ufak tefek numaralar bekliyor ve hoşlanıyorsunuz. Örneğin mum ışığında yemek yemek, mehtapta yürümek gibi. Aşka açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Yakın çevreniz ve akranlarınıza zaman tanımanız gereken bir gün. Kardeşinizle bir davete katılmak, bir hayır işine aracılık etmek, komşularla iyi ilişkiler kurmak ve sevgi odaklı iletişimler yaratmak bugünü verimli kılabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Aşk arayışı, güzellik ve sohbet konuları açısından yoğun bir gündesiniz. Aşktan yana şanslısınız. Gün içinde özellikle kadın arkadaşlarınızla bir araya gelip bol bol sohbet edebileceksiniz. Alış verişe ve eğlenceye olan harcamalarınızda artış gözüküyor. İşe dair konularda ise daha tedbirli olmanızda fayda var. Aceleci davranmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Mart 2018)
Bugünlerde yabancısı olduğunuz bir işe küçük çapta ortak olacaksınız. İçinde çok güven duyduğunuz bir arkadaşınız olduğu için size cazip geldi. Yine de bazı endişeleri barındırıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Mart 2018)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Mart 2018)
Mali durumunuz sandığınız kadar kısa vadede sevinç getirmeyebilir.Bu sıralar duygusal konular sizin için daha ön planda olduğu için mali sorunlarla pek uğraşmıyorsunuz. Oysa yeni bir bütçe yapmanız yarar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Mart 2018)
Önemli bir görüşmede imkansıza yakın bir projenizle ilgili olarak umutlanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed