Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün sosyal çevre ilişkilerinizde zor durumda kalacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Bu anlamda iki kişinin arasını yapmak ve onları uzlaştırmak adına fazlaca çaba sarf etmek gerekebilir. Finansal yönden ise bir takım projeler ile ilgili önemli görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz. Bu noktada arayacağınız kişileri önceden seçmek işinizi kolaylaştıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bir sağlık sorununuz var, yorgunluktan olabilir. Bugün kendinizi huzurlu hissediyorsunuz. Bir büyüğünüze yapmayı çoktandır düşündüğünüz ziyareti yapacak, bu ziyaretin ardından kendinizi ziyaretinizle sevindirdiğiniz kişiden daha mutlu bulacaksınız. Bundan sonra bu tür ilişkilerde daha duyarlı davranmaya karar vereceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Kartınız Felaket... Yakın bir dostunuzun size yardım etmesinde fayda var. Bugünkü kartınız tam anlamı ile destek ihtiyacını belirtiyor. Aksi halde emekleriniz boşa gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Sözlerinizin yapıcı ya da hepten yıkıcı nitelik kazanması bugün sizin elinizde olacak. Hoşunuza gitmeyeni, istemediğinizi ya da isteğinizin ne olduğunu dile ge-tirirken kavga eder gibi konuşmak size yarar sağlamayacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Dışadönük ve keyifli günler yaşamaya hazırsınız. Sosyal fırsatlardan yararlanmak, daha fazla ortak çalışma içinde bulunmak isteyeceksiniz. Kısa tatiller yapmak hayatın keyfine varabileceğiniz şartları size sunabilir. Yaratıcı konularda ise son derece kararlısınız. İşle birleştirebileceğiniz çalışmalar size aradığınız tatmini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Siz yaratıcılık isteyen işlerde başarılısınız. Bugün, sizin yaratıcılığınıza yönelik alanlarda kısıtlamalara maruz kalacağınız bir gün olacak. Bu yüzden iş yerinizde sıkıntılı anlar yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Özel hayatınızda uyumlu, dengeli,ilişkinizi geliştirmenizi ve sahip olduğunuz beraberliği yarınlara taşımanızı kolaylaştıracak. İş hayatınızda yeni olanaklar ve imkanlar var. İşinizde, üstünüz konumunda olan bazı kimselerin desteğini ve beğenilerini kazanarak önemli aşamalar kaydedebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Nisan 2018)
Bugün maddi konularda gereğinden fazla hayalci davranabilirsiniz. Spekülasyona olan eğiliminiz sizi parasal zarara uğratabilir. Ani masraflarbütçenizde güçlük yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Nisan 2018)
İşlerinizi ayarlamanızda yarar var. Birkaç gün içinde bir yolculuğunuz olabilir. Gitmek zorunda kalacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed