Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Bugün gelecekle ilgili önemli kararlar vermek isteyeceğiniz bir gün. Hayatınıza ciddi anlamda bir yön vermek istiyor fakat bazı konularda tam olarak nereye gideceğinizi kestiremiyor olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda yardım almaktan çekinmeyin. Mutlaka size görmediğinizi gösterecek bir yardım eli dokunacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Gelecek günler içinde bir iki küçük probleminiz olabilir. Sonradan caydığınız bir şey, önümüzdeki günler içinde bir kıymet olarak karşınıza çıkacak. Ruhunuz bazı yenilikler istiyor. Kent yaşamından artık iyice bunalmış gibisiniz. Daha huzurlu bir yaşam, daha sade ilişkiler arayışı içindesiniz. Fikrinizi pay etmek istediğiniz dostlarla bugünlerde karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Kartınız erime... Aşk hayatınızda oldukça pozitif günler geçirebilirsiniz. Bekar olan Boğa'lar evliliğe adım atma isteği duyabilirler. Mutlusunuz ancak işinizde stresli ortam var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Belki farkında değilsiniz ama pekçok seveniniz var. Onlar sizi öyle önemsiyorlar ki her zaman destekleri arkanızda. Bunu bilerek hareket edip asla umutsuzluğa düşmeyin. Maddi sıkıntılarınız bitiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Hayatın keyifli yanları dikkat çekmeye ve sizi harekete geçirmeye başlıyor. Ancak bir taraftan da işle ilgili konularda devam eden sorumluluklar göze çarpacak. Siz, kendi kişisel tercihlerinize öncelik vermeli, en azından duygusal ilişkilerde gevşemeye bakmalısınız. Zira çocuklarla alakalı fedakarlıklar sizi yeterince meşgul edecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Nisan 2018)
İş yaşamınızda çeşitli sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak gelişmeler olabilir. Mantığınızı geri plana iterek duygusal bir karar verebilirsiniz ancak bunun sonuçları ilerki günlerde sizin için zarar verici olabilecektir. Çevrenizdeki insanların sizden beklentileri artabilir ve bu iş yaşamınızda sizin için rahatsız edici olacaktır. Çok önemli olmasa da yaşayacağınız küçük sorunlar keyfinizi kaçıracaktır. Yeni kararlar almak ve girişimlerde bulunmak için uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Maddi konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilir ve yatırımlarınızıbu doğrultuda yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Nisan 2018)
Birlikte olduğunuz insan size gerçekten önem veriyor olabilir onu kaybetmemeye çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144572 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed