Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Geçmişte yaşadığınız aşk ve ilişkiler gündeme gelerek şu an yaşadığınız mutlu ve huzurlu gidişatı tehlikeye sokabilir, yanlış anlaşılmaya sebebiyet verebilirler. Bunu karşı tarafa doğru anlatabilmek için öncelikle dürüst olmalı hiçbir bir şeyi atlamadan söylemeye dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde zaten zorlu bir durum söz konusu iken sizin de yanlış söylemler içinde olmanız bir anda gidişatı ters yönde değiştirebilir, dikkat. Ayrıca eğitim hayatınızla ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Açık sözlülüğe dürüstlüğe önem veriyorsunuz;ama siz kendi duygusal yaşamınızda açık değilsiniz. Çevrenizdekiler sizden netlik bekliyor. Bugün en çok istediğiniz şey yalnız kalabilmekti. Çünkü kendinizi toparlamaya ihtiyaç hissediyorsunuz.Ailenizden bazı kimseler sizinle yakınlık kurmak istiyorlar. Onlara soğuk davranmamaya çalışın. Arkadaşlarınızdan gelecel davetleri bugün reddececeksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
SEVGİNİZİ ifade etmede zorlanabilirsiniz. Planlarınızın yavaş geliştiğini düşünüyor olsanız bile, yine de kararlılığınızdan vazgeçmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Söz konusu özel ilişkiler olunca ayakları yere sağlam basanlarını tercih edip günü birlik eğlencelere rağbet etmeyeceğiniz etkiler altındasınız. Bu nedenle ağzı laf yapan ve sizi etkilemeye çalışan kişilere zaman harcamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Günlük işlerin ağırlık kazandığı, sizi disiplinli olmaya ittiği söylenebilir. Bu nedenle üzerinizde baskı kuran çalışma koşullarını dikkate almalısınız. Neyse ki değişik teknikler deneyebileceğiniz olanaklar bulacaksınız. Bu durum size yeteri kadar zaman kazandıracaktır. Detaylarla ilgili konular ise yorucu olacağa benziyor. Sağlık temalarınızı ihmal etmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Şubat 2018)
İş hayatınızda disiplinli tavırlarınızla göz dolduracaksınız. Hangi mevkide bulunursanız bulunun amir havanızla emreden bir konumu koruyacaksınız. Siz yeteneğinizi kullanabileceğiniz ve amir veya iş baskısını üzerinizde hissetmeyeceğiniz işlerde başarılısınız. Düzen ve disiplinden yanasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Sözde dostlarınız dışında herkes tarafından uyarılıyorsunuz. Bunları dikkate almalısınız. Çılgın gibi para harcamanıza göz yumanların sizin gerçek dostlarınız olmadığını anlamak zorundasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Şubat 2018)
Ara sıra aşırılığa vardırdığınız duygusallığınızı baskılamaya çalışın. Önemli konularda duygularınıza prim vermeniz, kendinizi yeterince ortaya koymanızı engelliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144575 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed