Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Olayların siz de farkındasınız. Aslında bugünler duygusal ilişkilerinizi düzene sokabileceğiniz ya da rahatlayabileceğiniz bir dönem değildir. Biraz hayal kurun, aslında sizin için kolay değil ama olsun deneyin, fizik planda bir sonuç ortaya çıkmasa da çok büyük hayaller kurabilirsiniz. Boğanın hayalleri ötekilere benzemez. Sonuçları farklıdır. Biraz öz hesaplara göz atın. Süregelen bir duygusal içindeyseniz bugün veya iki gün içinde bir tatsızlık yaşayabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Sizin için epeyce önem taşıyan bir konu, siz kurcalamaktan çekindikçe istemediğiniz boyutlarda biçimleniyor. Bu konuda yapabileceğiniz çok şey var, ama siz tersine inanmak istiyorsunuz. Uzun zamandır yaşadığınız özlem bugünlerde sona erebilir. Bu kavuşmayla birlikte gelen yeni yaşam önerileri, yerinde ve gerçekçi değerlendirmeleri gerektirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Aileniz ile geçireceğiniz bir gün olacak bugün. Tatilin tadını dinlenerek çıkaracaksınız. İşinizdeki ve sosyal hayatınızda ki olaylar sizi çok yıpratmıştı zaten.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Sözleri ya da tavırlarıyla canlılık ve enerji saçan çevrenizdeki yakın insanlarla birlikte olmaya çalışın bugün. Baskılarıyla değil dinamizmleriyle size örnek olmalarına izin verin. Bu nedenle kırıcı ya da yapıcı olmak sizin elinizde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Grup çalışmaları ve arkadaşlıklar hayatınızı yeni bir enerji taşımakta. Ayrıca sosyal ilişkilerin getirdiği hareketlilik içinde yer alıyorsunuz. Ancak başkalarını adına fedakarlık yapmak konusunda size çok iş düşecek. İçinde bulunduğunuz büyük örgütlenmeler ortak bir amaca yönelik olacaktır. İş hayatınızı yakından ilgilendiren yeni ortaklıklar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
İş ilişkilerinizdeki sorunlar gündelik. Uzun zamandır zihninizi kurcalayan sorun bugün toplantıda tartışmaya açılabilir. İş saatleriniz, düzgün, oturmuş bir özel yaşama pek fırsak tanımıyor
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Özel günlere karşı unutkanlığınızda dikkatli olabilir, bugünü sizin için unutulmaz bir gün olarak değerlendirebilirsiniz. İş hayatında olumlu puanlarınız var. Önsezileriniz güçlü. Çalışma arkadaşlarınızla sessiz bir uyum içindesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Parasal durumunuzla ilgili birkaç fırsatınız var, iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Bu fırsatlardan özellikle biri sizi oldukça fazla sevindirebilir. Yatırıma yönelebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Temmuz 2021)
Çevrenizde dolanan büyük paraların peşine düşmüyorsunuz. Ama çok küçük kayıplar da sizi allak bullak edebiliyor. İlgisiz davranacağınız satış işinizin pekala önemli olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144647 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed