Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Bugün ani tepkiler vermesi veya bir an önce harekete geçmesi gereken kişileri durdurmak veya sakinliklerini korumalarını sağlamak zor olacağa benziyor. Sizin de kendi adınıza acil tavırlar geliştirirken bir plan dahilinde ilerlemeniz ve özgün bir tavır almanız gerekebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Bugün genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz. Gün içinde enerjinizi dikkatli kullanabilecek ve sorunlarınızı rahatlıkla çözebileceksiniz. Öğle saatlerinde alacağınız bir haber sizin harekete geçmenize neden olabilir. Karar alırken çabuk olmalı ve cesaretinizi kaybetmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Aile büyüklerinizle sürtüşmeniz sizi oldukça yoracak. Ancak son günlerde susmayı biliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Yeniay sağlık, günlük rutinleriniz ve iş arkadaşlarınızı ilgilendiren konuları tetikleyecek. Yeni bir diyet programına, tedaviye başlamak, iş ortamı değişikliği için elverişli olabilir. Yeni bir iş arkadaşı girebilir hayatınıza.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
İlişkilerin getirdiği değişiklikler sizi yeniliklere zorluyor. Daha esnek olmanız halinde süregelen gelişmelerden kazançlı çıkabilirsiniz. Eski hatalarınızı yeniden gözden geçirmeniz ortaklaşa alanda yaşanan sorunları aşabileceğinizi gösteriyor. Önemli önerilerin aynı zamanda parasal konuları içine alması söz konusu. Bu dönem her açıdan şanslı gelişmeler beklemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Organizasyon konusunda güçlük çekebileceğiniz bugün, iş yaşantınızda arkadaşlarınızın etkisinde kalabilir ve ani kararlar alabilirsiniz. Sosyal ortamlarda etkileyici kimselerle tanışabileceğiniz görülüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Partnerinize karşı birçok duygunuzdan emin olamıyor ve karar vermekte zorlanıyorsunuz. Aşk yaşamınızda yeni bir karar almak için uygun bir zaman değil. Mesleğinizle ilgili hayalperestliğinizi bir kenara bırakmalısınız. Çünkü ayaklarınız yere basmıyor. Artık gerçek yaşama dönme zamanı geldi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Gezegen birikimi sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkilemeyedevam ediyor. Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Günün ilk yarısında hareket ve heves ön planda olmakla birlikte öğleden sonra saatlerinde parasal konularda daha akılcı davranmamız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ağustos 2019)
Bir yakınınız vereceği bir karar için sizden onay almak isteyebilir, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed