Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Taşınma, ev düzeni veya evinizin ödemeleri ile ilgili karşınıza çıkan fırsatlara şaşırabilirsiniz
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Görüşlerine değer verdiğiniz arkadaşlarınızla, çeşitli konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugün iletişimden kaynaklanan sorunların geride kalacağı söylenebilir. Yolculuklarınızda önemli koşullar elde edebilirsiniz. Fakat yine de acelecilik yüzünden fırsatları gözardı etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
AŞK: Duygusal anlamdahayatınızda her şeyi toz pembegörüyorsunuz. Boş sözler yarınsizi zora sokacak. Öncedendüşünerek sözlerinizi sarf edin.Unutmayın o sizi çok seviyor.PARA: Parasal konularda parlakbir gün denilebilir. Korkarak gerçekleştirdiğinizbir takım yenilikler sizlere şans dağıtacak.SAĞLIK: Kendinizi her alanda huzurlu gördüğünüztaktirde sağlığınız da iyi. Olumsuz ortamlarortaya çıktığında orayı terk etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Aşkta zor kararların arifesindesiniz. Yaşam size ikili seçenekler sunuyor. Hangisinden başlayacağınızı duygularınız değil mantığınız gösterecek. Bugün para konusunda endişeli saatler geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bugün ilişkiler ve başlangıçlara dair gelişmeler öne çıkıyor. Beraberliğinizde sıkıntı yaşamamak için daha dikkatli olmanızda fayda var. Sağlığa ve bedeninize dair konularda daha hızlı ilerleme kaydedebilirsiniz. Pratik ve bilinçli seçimleriniz sonuca ulaşmanızı kolaylaştıracak. Diyet ve egzersiz alanlarında kararlılığınızı koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bugün aldığınız sert açılar zorlu bir günde bulunduğunuza işaret ediyor. Kendinizi iş yerinizde kaçınılmaz tartışmaların içinde bulmanız olası. Ãœstesinden gelebilecek güce ve cesarete sahipsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Aile içindeki müsriflik sizi düşündürüyor. Aldığınız son önlemler bir parça işe yarayabilecek. Parasal destek verdiğiniz yakınınız yavaş yavaş düze çıkıyor. Yakında o musluğu kapatmayı düşüneceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Aralık 2017)
Bazı nedenlerle kendinizi baskı altında hissediyorsunuz, ama bugünkü kararlarınızı bu baskıları dikkate almadan vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed