Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Yakın çevrenizle ilgili sınırlarınızı yeniden çizmek adına önemli kararlar alabilir ve bazı dostlarınızdan taraf olmak isteyebilirsiniz. Bunun karşılığında ise kendinize karşı çok samimi bulduğunuz insanların başka bir cephede olduğunu bilmek sizi şaşırtacaktır. İlişkilerde artık neyi doğru bildiğinizi unutuyor olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Her şeyi büyük boyutlardadüşünüyor ve hayatı birkumara benzetiyorsunuz.Yatırımlara açık olmanız sizekâr da yaptırıyor zarar da.Dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
İşle ilgili bir konuda sürpriz bir gelişme yaşanabilir. Lehinize görünen bu durum olumlu sonuçlar doğuracak ve içinizde bambaşka kıpırtılara neden olacak. Ortaya çıkarmaya bir türlü cesaret edemediğiniz işbirlikçi yönünüzü göstermenin zamanı geldi. Size uzanan eli tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Son derece kararlı olacağınız bir dönemdesiniz. Yeni adımlarınız geleceğe yönelik planlarınızı içine alarak büyüyor. Aynı zamanda içinde bulunduğunuz gruplarda yenilenmeler ve aktif çalışmalar içinde olacaksınız. Yeni sorumluluklar size başarı getirebileceği gibi, sosyal olanaklarınızı genişletebileceğiniz kişiler hayatınıza girecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Bugün işyerinizde ön planda olmak isteyeceksiniz ve çevrenizdeki insanlara kendinizi ispatlama ihtiyacı duyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Duygusal hayatınızla ilgili karşılaşacağınız problemlerle mücadele etmek size zor gelmeyecek. Ayrıntılar üzerinde daha çok durmalı, gelip geçici hevesleriniz konusunda dikkatli davranmalısınız Birlikte çalıştığınız insanlar tarafından anlaşılmadığınızı hissetmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Hayallerinizin gerçekleşmesi için gerçekten de çok paraya ihtiyacınız var. Geliriniz hiç fena değil ama siz daha fazlasına ihtiyaç duyuyorsunuz. Bugünlerde daha kısıntılı yaşamanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ekim 2020)
Sağlık durumunuz ile ilgili önemli bir sorun yaşamanız mümkün olabilir. Bu durumu hafife almamalı ve uzmanlara danışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed