Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Bugün enerjinizi olumlu yönde kullanabileceğiniz bir gündesiniz.. Sevgi hisleriniz artabilir ve duygularınız dengelenebilir. Değişik ortamlarda bulunabilir ilginç insanlarla tanışabilirsiniz. Eğer yalnız bir boğaysanız beğendiğiniz biriyle karşılaşabilir ve şimdiye kadar yaşadıklarınızdan daha farklı bir ilişki geliştirebilirsiniz. Eğer evli bir boğaysanız ailenizle ilişkilerinizi yeniden gözden geçirin. Son günlerde onları çok fazla ihmal ettiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Doğal yetenekleriniz var. Bunları hayatla buluşturma becerisini pek gösteremiyor, kendinizi gereği kadar pazarlayamıyorsunuz. İlgi alanlarınızın oldukça uzağındasınız. Ama bu konuda suçlu aramanız yararlı olmayacak. Bazı hatalarınızı üstlenmeniz bir gereklilik olarak görünüyor. Gelecek planlarınızda bazı aksamalar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Bugün alacağınız güzel bir haber sizi mutlu edecek. Partnerinizle aranızdaki her problem bitmiş görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
İçinizde biriktirdiğiniz, söyleme-yip kendinize sakladığınız sıkıntılarınız varsa bunları uygun bir dille, uygun kişilerle paylaşmak size iyi gelebilir. Muhatabınız belliyse ve patlamadan ifade edecekseniz şans bugün sizden yana olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Bugün gizlilik ve gizli düşmanlar konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda akılcı davranmanız gereken koşullar içinde olacaksınız. Yine de ara sıra olayların sizin dışınızda şekillendiğini hissedebilirsiniz. Böyle durumlarda daha sabırlı ve dikkatli olmaya özen gösterin. İşiniz ve özel hayatınız arasındaki dengeleri koruyun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Kasım 2017)
İleriye ertelediğiniz bazı pürüzlerin, şimdilerde çözümlenmesi gerekiyor. İş ilişkilerinizde inisiyatifli, sorumlu, tuttuğunu koparan biri olarak tanınıyorsunuz. Bu da size olanaklar sunmaya devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Kasım 2017)
Bu günlerde kısmi rahatlamalar getirecek para girdileriniz var. Haklı endişelere dayalı küçük hesaplar, çapınızı aştığı düşüncesiyle bazı büyük fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Kasım 2017)
İş dışında bir konuda bir toplantıda büyük tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bunu bilerek hazırlıklı gitmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed