Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bugün gerek iş yaşamınızda gerekse ev yaşamınızla ilgili olaylarda ortak paylaşımı gerektiren konularda saygılı olmanın önemini daha iyi kavrayacak ve bireysel hareket etmenin bazen ne kadar bencilce olduğunu düşüneceksiniz. Toplumsal yaşamın gereği olarak hareket etmediğimiz sürece hiçbirimizin kazanamayacağını her zaman bir parçamızın eksik kalacağını anlayacak ve bundan sonraki davranış biçiminizi buna göre değiştireceksiniz. Aynı zamanda başkalarının da bu düşüncenize ortak olmasını bekleyeceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2018)
Gittikçe özelleştirdiğiniz bir ilişkinizde gözle görülür eşitsizlikler söz konusu. Yakın çevrenizden gelen uyarılarda bu eşitsizlikleri bulabilirsiniz. Aile arasındaki imajınız önemli düzenlemeleri gerektirebilir. Olumlu özelliklerinizle çelişen bazı tutumlarınızı gözden geçirmeniz yararlı olacak. Sağlık konularında, bugünlerde küçük sıkıntılarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Kendinize sevmediğiniz insanlarla uğraşabilmek için zaman yaratıyor gibisiniz. Zamanınızı sevdiklerinize ayırın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bir yerlere koyduğunuz veunuttuğunuz para sürpriz bir şekildeortaya çıkarsa hiç şaşırmayın. Bugünmaddi beklentiniz ummadığınızölçüde karşılanacak. Şansınıza kendiniz bileşaşıracaksınız. Olumlu gelişmeler abartılı biriyimserliğe sürüklemesin sizi. Geldiği gibi gidebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Günlük düzeninizi gözden geçirmeniz ve bir miktar dinlenmeniz gerekecek. Dünden bu yana oldukça somut işler çıkardınız. Ancak eksik yanlarınızı tamamlamak ve değişik teknikler denemek konusunda çaba göstermelisiniz. Organize olmanız gereken yeni konular öne çıkarken, beraber çalıştığınız kişilerle ilişkilerde daha özenli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2018)
Oldukça enerjik ve hareketli olacağınız bir gündesiniz. Daha önceden yaptığınız bazı planları bugün uygulama fırsatı bulacaksınız. Bugün yaptığınız her işten zevk almak isteyeceksiniz ve çevrenizde güzel şeyler görme arzunuz var. Ancak bazı konularda karar vermekte zorlanabilirsiniz ve kendinize zaman tanımak isteyebilirsiniz. İsteklerinizi kabul ettirebilmek için güzel fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi çok iyi ifade edebileceksiniz ve zekanızı çok iyi kullanabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2018)
Hiçbir sorundan etkilenmeyecek bir aşk istiyorsunuz. Biraz fazla kolayca kabullendiğiniz uyumsuzluklar sizi şimdilik fazla rahatsız etmiyor, ama bir süre sonra sıkılmanız mümkün. Kariyerinizle alakalı bazı adımlar atabilirsiniz. Ancak risk almaya yatkınlığınızdan dolayı ince düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2018)
Bir zamanlar önemsemeden kenara ayırdığınız küçük birikiminiz, bu süreci zorlanmadan atlatmanıza yardımcı oluyor. Bir süre daha sıkıntı çekmeden idare edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2018)
Sevgilinizin ihtiyaçlarını yerine getirmiyorsunuz ve onu bu sıralar çok ihmal ettiniz. Bu tutumunuzdan partneriniz çok şikayetçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed