Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Hafta başında anlamsız durumlarla veya kırıcı cümleler kuran kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortası civarında enerjiniz yüksek, kolaylıkla konsantre olabilme özelliğinizle çok iş başarabilirsiniz. Aklınız iyi çalışıyor olacak iyi değerlendirmelisiniz. İniş çıkışlı veya belirsizlikler nedeniyle askıya alınmış iş ve projelere dönüp canlandırabilirsiniz. Alacağınız sonuçlar sizi memnun edecektir. Ancak, yakın çevre ilişkilerinizde stresli diyaloglar yaşanabilir. Düşünmeden konuşmamakta fayda var.Bu hafta hepimizi bekleyen olayları anlattığım haftalık makalemi hurriyetsosyal.com.tr de bulunan Yazarlar bölümündeki köşemden okuyabilirsiniz.Hepinize keyifli haftalar, sağlık ve sevgi ile kalın...
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Mart 2019)
Hayal alemine dalmak sizi gerçeklerden uzaklaştırıp zarar görmenize neden olabilir. Parlak sözlerin etkisi altında kalarak kendinizi yıpratabilirsiniz. Dengeli ve kararlı davranmaya gayret ederek terslikleri önleyebilirsiniz. En iyisi bugün basit ilişkilerinizden uzak durmak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
AŞK: Sizi cezbeden biri ilebirliktesiniz. Bugün aklınız aşkkonusunda karışabilir ama bunaizin vermeyin. Siz bu kişi ilemutlusunuz zaten. Aileniz de buduruma karşı çıkmak istemiyor.PARA: Öylesine fedakarsınız kikendinizi unutarak başkalarının peşinde koşuyor,birilerini zor durumdan kurtarıyorsunuz. İşyerinizde biriken işlerinizi bitirmelisiniz.SAĞLIK: Her sıkıntılı gün geçirdiğinizde psikolojiksorunlar yaşıyorsunuz. Kötü günleri unutun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Neşe dolu bir ortamda karşılaşacağınız kişiyle sevgi dolu bir yaşama adım atacaksınız. İş hayatınızda bir iki gün içinde temel bir değişikliğe gideceksiniz. Sağlığınız için ara verdiğiniz spora başlayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Duygularınızda yaşanan gelgitler kritik etkiler yaratıyor. Bilinmezliğin getirdiği endişelerin yaratacağı yıpranmalara dikkat etmelisiniz. Bir yandan da olumlu düşünceler kazanmalı, iç dünyanızı zenginleştirmelisiniz. Zira ruhsal boyutta sizi geliştirecek bir dönem olabilir. En azından yaratıcı gücünüzü iş hayatında öne çıkarma şansı bulabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Mart 2019)
Bugün çalışmalarınıza yeni bir bakış açısı getireceksiniz. Daha kolektif bir yol izleyeceksiniz. İşinizde her kafadan bir ses çıksa da sakin ve kararlı halinizi bozmayacaksınız. Bu tavırlarınız ile iş yerinizde amirleriniz tarafından oldukça beğeniliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Mart 2019)
Gün boyunca birçok sorunla aynı anda ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz ve bu durum sizi psikolojik olarak etkileyebilir. Sevgilinizi dinlemek sizi olgunlaştıracak, ilişkinizi de vazgeçilmez kılacaktır. İş yaşamınızdaki sıkıntılarınızın rutin bir hale geldiğini düşünerek harekete geçmekten kaçıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Mart 2019)
Geçici sıkıntılarınız var. Harcamaları en aza indirip sınırlamanız, az da olsa birikiminize katkı sağlayacak. Ödemelerinizin sıkıntısını fazla erken yaşamaya başlıyor, abartıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Mart 2019)
Yaptığınız şakanın altında bir şeyleri ima ettiğiniz düşüncesi taşıdığınıza inanılıyor. Bu kırgınlığın önüne geçebilirsiniz, arkadaşınızın gönlünü almanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed