Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Bugün duygusal hayatınızda olumlu gelişmeler kaydedecek, sevdiğinizle beraber hoş anlar geçireceksiniz. Eğer yalnız bir Boğa'ysanız sizi çok fazla beğenen bir hayranınızın olduğunu söylemeliyiz. Evlilik veya ortaklık gibi ilişkilerinizde uyumlu ve üretkensiniz. Karşılıklı sevgi ve saygıda dikkate değer olumlu gelişmeler var. Ilişkilerinize yenilikler getirecek ciddi ve önemli kararlar alabilirsiniz. Buna karşılık, bu olumluluklardan istifade edebilmek için bazı şeylere dikkat etmeniz de gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Bugün güne neşeli başlayabilirsiniz. Bir önceki günün yorgunluğu biraz üzerinizde olsa da kendinizi iyi hissedeceksiniz. Sabah saatlerinde bir arkadaşınız sizi ziyarete gelebilir ve onunla sorunlarını paylaşabilir. Öğleden sonra sizin için bir hareketlilik ya da yolculuk söz konusu olabilir. Genel olarak olumlu bir gün geçireceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Duygularınızı belli etmekten pek hoşlanmıyorsunuz. Bu durumunuzdan patronunuz şikayetçi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Bugün eşiniz için yapacağınız fedakârlık aranızdaki duygusal bağın daha da güçlenmesine vesile olabilir. Değerini bilmiyor gibi görünse bile gönülden vereceğiniz emek onu fazlasıyla etkileyecektir. Bunu belli etmesi şart değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Maddi konular vurgu yapan gelişmeler yaşadınız. Aynı zamanda önemli başlangıçlar içinde olmanız hedeflerinizi yenilediğinizi gösteriyor. Maddi beklentilerinizi hesaplamak, kazanç yollarınızı yenilemek adına önemli kararlar alacaksınız. Gün ortasından sonra yakın çevrenizde hareketli ve hızlı başlayan gelişmeler söz konusu. İlişkileriniz daha sıcak ve güven verici olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Atacağınız adımları uzun düşünmelerden sonra hareketlendiriyorsunuz. Bu özelliğiniz bugünlerde oldukça yararınıza olabilir. Ertelediğiniz konuların bir kısmını kotarmış olmanız, vakti geldiğinde daha az emek harcamanızı sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Gittikçe eli sıkı bir insan gibi görünmeniz ve bunu bazı olayların insanı değiştirmesi olarak yorumlayan arkadaşlarınız, sizi biraz üzüyor. Önümüzdeki günlerde bir para sevinciniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Ocak 2021)
Ailenizden bu aralar uzakta kalmak sizi mutsuz etmiş durumda. Bu yüzden iş yerinizde her şeye alınganlık yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed