Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Sosyal çevre ilişkilerinizde bazı problemler yaşayabilir, parasal konular yüzünden bazı arkadaşlarınızla ilişkileriniz bozulma noktasına kadar gelebilir. Eğer sağlam bir dostluk söz konusu ise bu aranızdaki bağın bozulmasına neden olmayacak şayet sorunlu ilerleyen bir dostluk ise gerçekleri daha çarpıcı bir şekilde görmeniz kaçınılmaz olacaktır.
   (3.00/5 Puan / 1 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Hepsi küçük projeler, ama yine de yaşamınızı doldurabiliyor. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla yararlı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Zaman, zaman başınıza buyruk kararların aşamasına geliyor, fakat uyarılara duyarlı oluşunuz sizi riskten koruyor..Bugün yine bu davranışınız gündeme gelebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kartınız Korunma... Ateşle oynuyor gibisiniz. Bugün bazı konularda kendinizi iyi koruyun. Lüzumsuz hareketlerden kaçınmalısınız. Ufak tefek kazalara açık bir gün sayılır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Son zamanlarda üzerinizde aşırıbir halsizlik ve bitkinlik belirmiş.Moralinizi yüksek tutun. Kafanızıtoparlayıp kendinize biraz dahazaman ayırın. Maddi borçlarınızın önünegeçmek için öncelikle tasarrufa yönelin. Aşırıharcamalardan kaçının. Sağlık sorunları ihmalegelmez. Aşk hayatınızda hareket yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Bir mesai arkadaşınıza programlı olarak bir kötülük hazırlanıyor. Onun bunu fazlasıyla hak ettiğini düşünseniz de çok kararlı bir biçimde bu hazırlığın önünü kesmeye çalışacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Kişisel gelirinizi arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz, ama dışsal şartlar istediklerinizi elde etmekte zorlanacağınızı da göstermekte. Parasal kayıplar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (8 Şubat 2018)
Sağlığınız ve belki de çalışma şartlarınızla daha yakından ilgilenmeniz gerekebilir. Özellikle sabah saatlerinde duygusal çatışmalar mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed