Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Haftanın ilk birkaç günü hızlı ve yoğun geçebilir. Hatta mevcut işlerinizi takip etmekte dahi zorlanabilirsiniz. Ancak haftanın kalan günlerinde biraz nefes alacak görünüyorsunuz. Bunu iyi değerlendirip, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Önümüzdeki birkaç gün; hedeflerimize yaklaşabileceğimiz, yeni girişimlerde bulunabileceğimiz, hayatımıza ilişkin yepyeni adımlar atıp planlar yapabileceğimiz bir süreç olabilir. Sadece öğleden sonra modumuz bir miktar düşebilir. Negatif bir ruh hali baş gösterebilir ve kendimizi isteksiz, kararsız ya da bitkin ve yorgun hissedebiliriz. Bu nedenle önemli görüşmelerimizi ya da toplantılarımızı akşamüstüne planlamamızda fayda var. Böylelikle zihnimiz açık bir şekilde daha sağlıklı ve güçlü bir iletişim kurabiliriz.Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Sürprizleriniz var. Kavuşma anlamında sevinçler yaşayacaksınız. Bir iki gün içinde. Bazı duygusal etkilenmelerle kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz.Sempatikliğinizi azaltan bazı özellikler barındırıyorsunuz. Çevrenizdeki insanlarda kısmen saplantılı bir izleniminiz var. Arada bir göze çarpacak kadar keyifsizleşmeniz, geçmiş anılara takılmamayı becerememenizle alakalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Birikimlerinizi doğru yerlere harcamak konusunda başarılısınız. Riski en az düzeye düşürmeyi iyi biliyorsunuz. Kendinize güveniniz muazzam.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Gün içindeki ufak tefek aksilik ve gecikmelerin gerginliğini özel ilişkilerinize taşımayın. Rahat tavırlarının sizi ya da durumu önemsemediklerinden değil de sizi de rahatlatmak amacından olabileceğini görmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Ay burcunuzda ilerliyor ve sizi dışadönük kılıyor. Gücünüzü tam anlamı ile ortaya koyabileceğiniz adımlar atmanız söz konusu. Kişisel konularda daha bilinçli olmanız sizi güvenle hareket etmeye itecek. Başkalarını etkileyebileceğiniz pek çok konu hayatınıza girebilir. Özellikle ilişkilerden ve hayattan keyif aldığınız günler geçiriyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Yeni bir işe atılmak için çeşitli planlar yapıyor ve en uygun zamanı bekliyorsunuz. Tembel durmayı sevmediğiniz ve hareketli bir insan olduğunuz için sürekli bir koşuşturmaca içinde olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Maddi konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kaynaklarınızı değerlendirirken sezgilerinize güvenebilir ve yatırımlarınızıbu doğrultuda yönlendirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Ağustos 2018)
Sorunlarınızın çözümüne oldukça yaklaştınız ancak karşınıza çıkacak bazı fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed