Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Bugünlerde, aşk hayatınızı, çocuklarınızla ilgili başlıkları veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda sonlanma ve sonuçlanma enerjileri hakim. Oldukça romantik veya dokunaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Yalnızsanız, yeni kişilerle tanışabilir, yeni aşklara yelken açabilirsiniz. Duygularınızı açıklamakta zorluk çekiyorsanız, işte tam zamanı! Çevrenizdeki kişiler sizi işitmekten ve size yardım etmekten keyif alacaklardır. Haftanın ikinci yarısında ise, ısrarcılıktan uzak durmalı ve sizi tartışma ortamlarına çeken kişilere aldırmamalısınız. Haftanın son günlerinde, sempatikliğiniz ve çekiciliğiniz işlerin hızlı akmasını sağlayabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Duyduğunuz bir şeyle canınız sıkılacak, konduramayacaksınız. Bununla ilgili bir tavır almadan önce gerçekliğini iyice araştırmanız gerekiyor. Çünkü haber kaynağınız sizin için de pek muteber değil, biliyorsunuz. Akşamüstü bir görüşmeniz olabilir. Bu görüşmeyi yaptığınız takdirde, önceleri ilginç gelmeyen bu görüşmenin sonradan size çok cazip göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Kartınız Kutsallık... Olaylardan olumlu veya olumsuz etkileneceğiniz gündesiniz. Kartınızın da söylediği gibi kutsal ve iyi niyetli olmanız sorgulanmanıza neden oluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Ruhunuzu, duygularınızı ve yeteneklerinizi sergileyeceğiniz bir güne adım atacaksınız. Eğlenceli ve heyecanlı herşey dikkatinizi çekecek. İyimser ve inanç dolu tavırlara sahip olacaksınız. Sağlığınız çok iyi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Yayıncılık ve medyaya dair işlerinizde hareketlilik gözüküyor. Çalışma arkadaşlarınızla işe dair fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Vizyonunuzu anlamakta güçlük çekebilirler. Ancak zekanızı kullanarak işleri istediğiniz gibi halledebilirsiniz. Gün içinde ilginç insanlarla bir araya gelebilir, keyifli sohbetler yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Eylül 2019)
İşle ilgili gösterdiğiniz istikrar amirleriniz tarafından takdir kazanıyor. Bunun sizi tetikleyip performansınızı arttıran bir etki yarattığını düşünüyorsunuz. Bu çabanızla yakında iş hayatınızda sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Karşı cinsle olan ilişkiniz oldukça uyumsuz hale girebilir. Karşılıklı olarak her şeyi yanlış anlamanız ve bile bile zıtlaşmanız mümkün. Gerçi ilişkinizin büyük bir kavgayla noktalanması fazla olası değil fakat kısa bir ayrılık olabilir. Çalıştığınız biriyle, üstünlük kurma yarışına girmeniz gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Çevrenizdeki insanların etkisi altında kalarak aşırı derece masraf yapabilirsiniz. Maddi anlamda herhangi bir olumsuzluğun gündeme gelmemesi için sıksık gerçeklerle yüzyüze gelmelisiniz. Gerçekleri dışlamayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Eylül 2019)
Sağlık sorunlarınıza hiç önem vermiyorsunuz. Oysa eklem yerleriniz oldukça hassas. Ailenizde sizden yaşça büyük olanlarla sürtüşmeye girebilirsiniz. Dikkatli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed