Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Yazışma ve haberleşme ağı yoğunluk kazanıyor. Yanısıra rahat ve size daha sonra problem olmayacak yeni ilişkiler kurabiliyorsunuz. Ayrıca bu dönemde nişan, söz veya evlilik gibi mutluluk veren bir olay yaşamaları mümkün görünüyor, yine bu dönem uzun zamandır beklediğiniz bir işinizin hallolduğu haberini alacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Daha planlı, programlı yaşama yollarını aramalısınız. Sorun haline getirdiğiniz küçük problemlerden kurtulma dönemi. Bugün sizi etkisi altına alan iyimserlikten, bu anlamda yararlanabilirsiniz. Hayatınızın genelinde gözlemleyip sıkıntı duyduğunuz düzensizlik, belli konularda eleştiriye açık olmanıza ve cesaretli adımlar atabilmenize bağlı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Kartınız Şüphe... Kaybetmeye başladığınızı düşünüyorsunuz. Özellikle de partnerinizi. Size olan ilgisini yeniden kendinize çekebilmek için daha bakımlı olmanız gerek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Yaratıcılığınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Bilinç altınızda yaşadığınız yoğunluklar, sizi olumlu etkiliyor. Güven duygusuyla ilgili tereddütleri bir an önce yenmeli, eski gücünüze kavuşmalısınız. Duygusal anlamda size karşı olan yakınlaşmalara set çekiyorsunuz. Bu sizi yalnızlığa itebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Evlilik ve ortaklaşa konular önceliğini koruyor. Ortaklıklarınızı içine alan anlaşmalar açısından şanslı zamanlar yaşayabilirsiniz. Başkalarından destek görmek sizi motive edecektir. Bu alanda parasal paylaşımlar da gündemde olacak. Risk taşıyan önerilere dikkat etmelisiniz. Yakın ilişkilerde ise bazı endişeler söz konusu. Sizi duygusal açıdan yoran eşin beklentileri sorun olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Bazı davranışlarınızın sizde bir yetersizlik duygusu yaratmasına izin vermemelisiniz. Saptadığınız aksaklıkları yoluna koyma çabanız yeterli olamıyor. Sorunu hafta başında yetkili kişilerle çözme yoluna gideceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Bugünlerde gereksiz yere çok para harcıyorsunuz ve tasarruf yapmanız gerektiği halde harcamalarınızda aşırıya kaçıyorsunuz. Buna dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Kasım 2020)
Bugün tanışacağınız önemli insanlar olabilir. Onlardan faydalanmalısınız, çevreniz gittikçe genişliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144625 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed