Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
giriyorsunuz fakat bu konudaki başarılarınız kendi gayretlerinizle orantılıdır. Karşı cinsle olan ilişki ve başarılarınız daha çok arkadaşlık ve romantizm seviyesindedir. Bu açıdan yaklaşacağınız kimseler üzerinde son derece başarılı olabilirsiniz. Daha derin istekleri belli etmeniz ters tepebilir. Bir süredir devam eden yoğun dinamizminiz ve istekliliğiniz bugün biraz hafiflemiş olarak sürmektedir. Bugün bir ara, aniden ilgilendiğiniz bir işi kenara bırakıp, tamamen unutmuş olduğunuz başka bir konuya dört elle sarılmanız olasıdır. Bu durum özel bir merakınızdan, karşı cins ilişkilerine kadar değişen herhangi bir konuda gerçekleşebilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Her konuda kararlılık gösterebileceğiniz bir gün. Bugün, gerilimler yaşasanız bile bunu kolayca halledebilirsiniz. Bugün büyük değişiklikler peşinde koşmamakta fayda var. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte geçmişe ait konuları gözden geçirmeniz gerekebilir. Yakın ilişkilerinizde duygusal gerilimler yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Bugün söz hakkı tanınmadan düşüncelerinizi söylemeyin. Sessiz kalmak daha faydalı olacak. Sizleri ilgilendiren konularda harekete geçmeyi tercih edin. Bunun için de koşulların uygun olmasını bekleyin. Doğru zamanda doğru yerde bulunun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Az da olsa para akışı söz konusu olabilir bugün. Nereden geldiğini anlamadığınız gibi gidişine de engel olamayacaksınız. Akıllı bir harcama programı yapmalısınız.Eğer elinizdeki para sınırlıysa acileri ön plana çıkartmalı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Evle ilgili işler ve güvenliğinize ait olaylara daha kararlı yaklaşmalısınız. Bazı değişiklikler yapmak isterken evde onarım ya da bakım çalışmaları öne çıkabilir. Yenilenmelere açık olduğunuz bu dönem belki de iç dünyanıza dönmek bazı açmazları atlatmanıza yardımcı olacaktır. İş ortamında ise sizi kısıtlayan koşulları dikkate almalı, kendinize güvenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
İş hayatınızda beklediğiniz gelişmeler bir süre daha gerçekleşmeyecek. Siz moralinizi bozmayın ve her zaman ki temponuzda çalışmalarınızı sürdürün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Aşk hayıtınızda sabahtan bazı çalkantılar olacaksa da akşama her şey süt liman olacak! Mesleki faaliyetlerde çok iyi neticelerin, menfaatlerin elde edileceği şanslı ve kısmetli bir gün. Bugüne aktardığınız iş problemleriniz var. Ama bugün onlara ayıracak zaman bulmanız zor gibi.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Maddi konularda kendinizi rahat hissedeceğiniz bir gündesiniz ve harcamalarınızda dikkatsiz davranabilirsiniz. Karşınıza çıkacak bir fırsatı iyi değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (9 Mayıs 2019)
Yakın çevrenizdeki değişikliklerden ötürü kararsızlık çekebileceğiniz bir gündesiniz. Detaylara özellikle dikkat etmelisiniz. Unutkanlıklar zarar verici olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed