Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

(Taurus)
21 Nisan - 21 Mayıs

Boğa Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkisi

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Kadını - Koç Erkeği
Bu iki burç, çok ortak yanları olmasına rağmen evliliği nadiren yürütebilirler. Çünkü söylendiği gibi, benzer kutuplar birbirini iter. Koç erkeği, başka bir insandarı emir almayı kaldıramayacak kadar güçlü bir karaktere sahiptir. Eğer idareyi ele almayı seven bir Boğa kadınıysanız, size zor gelse de onu kazanmak için ya bu huylarınıza değiştirmelisiniz ya da Koç erkeği sizin için ideal bir hayat arkadaşı olmasına rağmen, kendinize yeni bir eş bulmalısınız. O, başarılı, gayretli ve geleceği parlak olan bir erkektir. Koç için aşk, iki insan arasındaki zel bir şeydir ve başkalarına kapalıdır. Herkesin önünde yapılan ilan-ı aşklar ona çok ters gelir.

Çok zeki olmanıza rağmen, Koçun düşünme hızına ayak uydurma da bazen zorluk çekeceksiniz. İddialı biridir, sizinle bütün hobi, merak ve eğilimlerini paylaşmak ister. Siz de birçok role girmeye hazır ve buna yetenekli olmalısınız: Ev kadını, çocuklarının anası, kız arkadaş ve tutkulu bir sevgili gibi.

İkinizin de isteğiyle, ortak para konularını siz ele almalısınız, çünkü ticari anlayışınız onunkinden daha gelişmiştir. Koç da Boğa da kinci değildirler, bunun için bazı tehlikeli engeller çevresinde dönüp dururlar.

Boğa Kadını - Boğa Erkeği
Her zaman düşünmeye değer bir konuda aynı burçta doğanların uyum içinde beraber olup olmayacaklarıdır, çünkü kendi hatalarınızı ve zayıflıklarınızı eşinizde hemen göreceksiniz. Yine de "Boğa-Boğa" birlikteliği ideal bir evliliğe dönüşebilir, çünkü ikisi de Venüs yıldızı tarafından yönetilir, bu yüzden aynı derecede heyecanlı birisinin doldurabileceği erotik istek ve ihtiyaçlara sahiptirler. Boğa kendi yoluna gitmeye alışkındır. Bu yüzden ciddi fikir ayrılıklarından ilişkileri etkilenmez. Uzun bir birliktelik için ortak ilgi alanlarını ortaya çıkarıp beslemeleri gereklidir.

Boğa için hayatı sanat gibi yaşamak, diğerlerine göre daha kolaydır. Aslında bununla sadece aşağılık duygularını örtmek ister. Bu ona, kendine güvenini bulması için yardımcı olur. İkiniz de rahat bir yuvadan hoşlanırsınız. Özellikle de akşamlardan ve akşamları birbirinizin arkadaşlığımdan zevk alırsınız. Boğa erkeği hata yapmaktan nefret eder. Bu nedenle sizden fedakârlık bekler ki bu pek kolay değildir. Kötü zamanlarda ona destek olmanız ve tekrar öz güvenini kazanmasına yardım etmeniz için size özellikle ihtiyacı vardır.

Birçok ortak ilgi alanlarınız vardır. Aşk ve sadakatten aynı şeyleri anlarsınız. Bir Boğa eşine, sadakat sizlik olarak nitelendirebileceği şaşkınlıklar yaşatmaz. Böyle bir güven eksikliği beraberliğin bozulması için yeterli bir sebep olur. İkisi de çocukları sevdiği için, çocuklar Boğaları birbirine daha çok bağlayacaktır.

Boğa Kadını - İkizler Erkeği
İkizler erkeği, etrafındakilerin özellikle de kadınların gözlerini cazibesiyle öyle bir kamaştırır ki Boğa kadını olarak, ona çok zor karşı durabilirsiniz. Kaygısızlığı ve ilgisizliği, sizin gibi gerçekçi bir insanı çok sinirlendirebilir. Örneğin siz başladığınız bir şeyi sona erdirmek isterken, o eline geçen irnkânları hiçbir zaman değerlendirmez. Çünkü her şeyden sıkılır. Genellikle İkizlerin yanında neyle karşı karşıya olduğunuzu kestirmek çok zordur. Bir yandan onunla yaşamak şüphesiz çok heyecanlı olabilir, ama eğer uzun süreli bir beraberlik istiyorsanız, çok fedâkarlık yapmanız gerekir. Bunun için İkizler erkeğiyle birlikte olmak isteyip istemediğinizi önceden iyice tartın. İlginçtir, "İkizler" sembolü bile, onun tek bir insanla yapamayacağını gösterir. Duygularınızı sakin bir şekilde tartın. O, bir eşe kesin bir şekilde bağlanamaz ve gerçekte asla olgunlaşmaz. Ayrıca sadakatten pek anlamaz, bunun çevresindekiler için de paraya bağlı olduğunu düşünür.

Boğa Kadını - Yengeç Erkeği
Yengeç erkeği, güvenini bütünüyle kazanmayı başardığınız zaman sizi kabul edecektir. Çünkü o, kabuğundan zor çıkarılan utangaç ve çekingen bir insandır. Alacağınız sonuç, zaman harcamaya ve sabretmeye değer. Birçok ortak yönünüz var; düzenli, güvenilir, iki ayağıyla da gerçeklerin üstüne basan ve pratik, gerçekçi bir anlayış.

Yengeç erkeği eski centilmenlerdendir, sizi iltifata boğacak; okşayacak ve tarafınızdan istenip sevilmek için her şeyi yapacaktır. Gerçi bir âşık olarak utangaçtır, çok fazla tutkulu değildir, ama sabırlıdır. En sonunda cinsel doyuma ulaşırsınız. O başka biriyle olmanın ne demek olduğunu bile bilmez. Yaşamınızın büyük bölümü onunla evinizde geçecektir. Çünkü evde oturmaktan hoşlanır ve evi. yalnızken de düzenli tutar. Eğer onu şefkatli davranışlarla şımartırsanız, bir kaç gün hiç düşünmeden evde yalnız bırakabilirsiniz. Ev işlerine girişmekle kendisinden bir şey kaybedeceğini düşünmez.

Evlendikten sonra da işinize devam etmek istiyorsanız, bunu anlayışla karşılayacak ve ev işlerine yardım edecektir. Çocuklarla da iyi anlaşacak ve onlara sevgi dolu ve anlayışlı bir baba olacaktır.

Boğa Kadını - Aslan Erkeği
Herhalde birbirlerini Boğa ve Aslan kadar iyi tamamlayan iki insan az bulunur. İkisi de diğerinin yetenekleri, zayıf noktaları ve hatalarından haberdar değildir. Buna rağmen ikisi de gerçekçi, yaşam hakkında sabit fikirli, güçlü, iradeli ve yumuşamaz bir yapıdadırlar. Bundan dolayı düşünce ayrılıklarında sonuna kadar kavga eder ve kendilerini savunurlar. Aslan sizi samimi olarak seviyorsa ve siz de onun yelelerini okşuyorsanız, "elinizden yemek bile yer". Yine de siz tetikte olun. Onun çizdiği sınırları aşarsanız, kesinlikle bir pençe darbesi alırsınız. Yaralanırsa, yaralarını iyileştirmek için hazır bulunun. Bunun için size güvenli bir hayat sunar. Her durumda mesleki kariyerinizden vazgeçmelisiniz, bunu haysiyetine yediremez. Bu kadarını hak ettiğine inanır.

Aslan, el işlerinde çok yeteneklidir. Damlayan bir musluk tamiratından, biraz şans isteyen ince işlere kadar evde yapamayacağı şey yoktur. Büyük bir aileniz olmayacaktır. Ama o çocuklar için disiplinli ve adil bir babadır. Onun kendini gösterme isteğine "izin vermelisiniz", buna kendi huzuru için ihtiyacı vardır. Böyle olursa iyi anlaşan mutlu bir çift olursunuz.

Boğa Kadını - Başak Erkeği
Başak erkeği, kendini keskin bir zeka, mantıklı ve realist bir yaşam anlayışıyla gösterir. O, sakin ve genelde dürüst bir insandır. Ama sizin karşı cinste aradığınız tutku ve ateş onda eksiktir. Yaralanma ve yanlış yapma korkusundan dolayı ilk adımı nadiren o atar. Eğer ona âşık olduysanız, inisiyatifi ele almaktan korkmayın, çünkü ona kalırsa bu uzun, belki de çok çok uzun bir zaman alır. Romantik ve kâşif bir âşık

değildir, ama ona biraz yardım eder seniz fırtına gibi olabilir. Başağı mutlaka biraz "itmelisiniz". Eğer kendisiyle ilgili bir şey anlatıyorsa heyecanlı ve coşkulu olur. Diğer insanların yanlışlarını ve zayıf yönlerini anlama konusunda yeteneklidir. Bunu size de uygular, ama bir hata yaptığınızda bunları görmezden gelir ve kızmaz. Başak erkeği bakımlı olmaya önem verir ve çevresinde, öncelikle de eşinde bunu arar. Dağınıklığı asla anlayışla karşılamaz. Yine de sevgi ve anlayış dolu bir baba ve koca olacak, size güven verecektir.

Boğa Kadını - Terazi Erkeği
İkiniz de Venüs tarafından yönetilirsiniz, bu yüzden bütün güzellikleri sevmek gibi bir çok ortak yönünüz vardır. Terazi erkeği yaşamının her evresinde olumlıı öğütler verir ve yardımını kimseden esirgemez. Kendinden emin bir kadın olmanıza rağmen, onun öğütlerini tutmak size zor gelmeyecektir. Dikkat çekici ve çok saygı duyulan bir erkektir. Onu mutlu etmek için yaptığınız her şeyi görecek ve takdir edecektir. Sizi aldatmasından kokmanıza hiç gerek yoktur. Bazı durumlarda, inisiyatifi ele almak durumunda kalacaksınız. Böyle hallerde tembelliğe kaçar ve karar vermekten korkar.

Bir âşık olarak bütün istek ve taleplerinizi tatmin edecektir. Sizi seksüel açıdan doyuma ulaştırmaktan zevk ve mutluluk duyan çok arzulu bir erkektir. Boğa kadını olarak onu seçmekle, büyük armağanı kazandınız.

Boğa Kadını - Akrep Erkeği
Akrep insanlarıyla başa çıkmak genelde zordur. Somurtkan ve bazı iddialara göre kötü niyetlidirler. Ama bir Akrep erkeğini tanımadan mahkûm etmeyin, yararlı olabilir. Kendine güvenir, tutkuludur ve bir ilişkideki cinsel bağlar onda, hükmedici bir rol oynar.

Boğa kadını olarak şansınız var. Örneğin, bir Akrebe âşık oldunuz ve onunla olmak istiyorsunuz. Sizin burcunuzun özellikleri onunkinin tam tersidir ve bilindiği gibi zıt kutuplar birbirini çeker. Açık sözlülüğünü temel alarak, ne zaman sizin tarafınızı tuttuğunu bilirsiniz ve sizi aldattığından şüphe etmenize gerek yoktur. Ara sıra cimri olabilir ama hiçbir şeyiniz eksik kalmayacaktır, çünkü sizi ellerinde taşımaktan hoşlanır. Sadakatsizliği asla kaldıramaz. Cinsel açıdan birbirinizi tamamlıyorsunuz. Eğer Akrebi şaşırtmak istemiyorsanız, duygularınızı saklamaya çalışmayın. Aldatılma düşüncesi taşımaktan nefret eder. Size baskı yapan ve rahatsız olduğunuz bir sorun varsa, onunla açık açık konuşun aynı zamanda iyi bir dinleyicidir ve birlikte bir çözüm bulmaya çalışın. Genelde onun da yardımıyla sonuca varırsınız.

Arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız, bir Akrebi seçtiğinizi duyunca kesinlikle şaşıracaklar ve ilişkinizin uyumlu ve mutlu bir şekilde geliştiğini duyunca hayret edeceklerdir.

Boğa Kadını - Yay Erkeği
Bir Yay erkeğiyle uyumlu bir beraberlik için kendinizi hazır hissettiğinizde kişiliğinizden daha çok ödün vermeniz gerekir. İnsan, bu çingene ruhlu neşeli adamın, bir gün büyüyüp kişiliğinin nasıl otura cağını merak eder. Bir sürü insanla birlikte içki âlemi yapıp sabah karanlığında keyifli bir halde eve gelmek onu çok eğlendirir. Onu azarlarsanız da kendisini merak etmenizi ve kızmanızı hiçbir şekilde anlamaz.

Sinirlendirmeyi sever ve sakarlık yapabileceği tehlikeli işler arar. Yay ile heyecanlı bir yaşam sizi beklemektedir. Ama bu size göre değildir. Yine de teselli ve yardıma ihtiyacınız olduğunda bütün bir geceyi sizi dinleyerek geçirebilir. Sizi değiştirmekten bir süre sonra vazgeçecektir. Endişe ve korkularınız varsa, Ya yın yanında doğru adrestesiniz demektir. Bazen onun şefkatli bir âşık olmasını dileyeceksiniz. Büyük bir olasılıkla bu şartlar altında onun derin duygulara ve gerçek aşka meyilli olup olmadığını değerlendireceksiniz.

Parayı dikkatli harcayamaz. Bunun için harcamaları ele almanız, en azından mutfak parası ve kendinize özel parayı, örneğin o içmeye gitmeden almaya çalışmanız gerekecektir. Çocukları sever ve onlarla iyi anlaşır ve bu bile onu sevmeye yetebilir. Uyumlu bir aile hayatı, durulmasını sağlayabilir.

Boğa Kadını - Oğlak Erkeği
Bir erkek bir kadın için "meydan okuyorsa", bu kesinlikle Oğlak erkeğidir. Neredeyse titizlik derecesinde düşünceli, utangaç ve ilgisiz gibi görünmesine yol açacak derecede sabırlıdır. Beraberliğini korumak için çok az konuşur. Aslında bu bir korunma yöntemidir. Çünkü duygularının incinmesinden çok korkar. Eğer ona bir görüşte âşık olduysanız, tekrar görüşmek istediğini söyleyen taraf siz olmalısınız.

Sizi bir çapkın sanmasına yol aç madan bu sonun başlangıcı olurdu onun sevgisini kazanabildiyseniz, her koşulda çaba, sabır ve uğraşma ya değecek, güvenilir bir erkek kazandınız demektir. Para biriktirmeyi bilir, her şeye büyük bir özen gösterir. Onun için, sizin ve kendisinin güvenliği çok önemlidir. Bütün karşıtlıklara rağmen rahat bir yuva isteği gibi ortak yönler bulacaksınız. Oğlak erkeği güvenliğe büyük ihtiyaç duyar ve önünüzde güvenli bir gelecek göre bilmeniz için elinden gelen her şeyi yapar, çünkü sorumluluklarını çok ciddiye almaktadır.

Aslında biraz kötümserlik ve kaderciliğe meyillidir. Siz onun olumsuz düşüncelerini yenebilmesi ve mutlu yaşamayı keşfedebilmesine yardımcı olabilirsiniz. Aile içinde her şeyin alıştığı gibi gitmesi onun için çok önemlidir, çocukların biraz disiplinsizliği onu çileden çıkartır. Ailenin bütün üyeleri tarafından aile reisi olarak tanınmak ve saygı görmek ister. Bu yüzden eğitim yöntemi biraz sıkıdır ve buna alışmak herkes için kolay olmayabilir.

Boğa Kadını - Kova Erkeği
Bu iki burçta doğanların bakış açıları yaşamın her alanında karşı karşıyadır, öyle ki aralarında bir ilişki olması ve bunun yürümesi olanaksız gibi görünür. Örneğin Boğa kadınının daima gerçekçi bir kişiliği vardır, Kovanın ise tam tersi. Ama Eros'un oku isabet ederse...

Boğanın ayakları yere sağlam basar. Kova romantik ve hayalcidir, rüyalara dalar ve dünyadaki haksızlıklardan şikâyet eder. Dünyanın nasıl olması gerektiği hakkında düşünür. Bununla ilgili düşünceleri vardır, ama bunları sadece düşünür. Kendisinin gerçeğin vadilerine çekilmesi ne kolay kolay izin vermez.

Eğer kendinizi hayalci, aklı hava da, hesapsız bir adama kaptırmak istiyorsanız, bir Kovayı ne zaman yakalayabileceğinizi hesaplayın.

Kovaya, tek bir insanla yaşamak zor gelir. Bu davranışını sizin için değiştirmeyecektir. Bunun için kendinizi dikkatli olmaya hazırlayın ve kıskançlığınızı saklayın, yoksa bir Kovanın yanında hayatınız boyunca mutlu olamazsınız. Bu, azimli Boğa kadınına göre bile zor bir iştir. Yine de maceraları yüzünden ona sitem etmezseniz, anlayış gösterip küçük şeyleri fazla büyütmezseniz, her zaman size geri dönecektir.

Boğa Kadını - Balık Erkeği
Balık erkeği ilk karşılaşmanızda, size hassas ve çaresiz bir insan izlenimi verir. Onun kişiliği sizi şüphelendirmelidir. Durgun sular derindir. Ve bu burcu Neptün yönetir. Daima aykırılıklarıyla bilinen bir insandır ve her sabah sizi yeni bir fikirle karşılayabilir. Düşüncelerinizi sabırla dinler, ama çoğu konuda sizin mantığınızla hareket edeceğini sanmayın. Sabrınızı korumak ve en yakındaki sivri bir aleti kafasına fırlatmamak için, sinirlerinizin dayanıklı olması gerekir. Balık erkeği için, nasıl yaşadığı önemli değildir. Bu yüzden size işe yarar bir öğüt verelim: İşinizden ayrılmak istemiyorsanız, bir Balıkla evlenin!

En azından ayaklarınız üzerinde durursunuz buna ihtiyacınız olacaktır. Çocuklarınızın iyi bir yere gelmelerini istiyorsanız, eğitim sorumluluklarını siz üstlenmek zorunda kalacaksınız. Balık erkeği, hayatın bir çok yönünü anlamaz. Büyük bir olasılıkla ona bir emeklilik maaşı bağlayan, ama onu ilgilendirmeyen bir işe girmeyecektir. Her zaman değişimi ve heyecanı seven kumarbaz ruhlu bir adam olarak kalacaktır. Şanslıdır ve aldığı risk, genelde nakit para olarak ona geri döner. Onunla yaşam kolay olmayacaktır.

Buna rağmen size çok şey verebilecek romantik bir âşıktır. Siz yanındayken bile başkalarına kur yapar. Buna kolay kolay alışamazsınız.

Yukarı Git

burç Uyumu
Kendi burcunuzu ve sevgilinizin burcunu seçin aranızdaki burç uyumunu öğrenin!

Benim burcum , sevdiğimin burcu


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed