Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İyileştirilmesi gereken durumlar ya da kişiler olabilir veya bu haftasonu iniş çıkışlı bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Sizi yapılması gereken işlerden uzaklaştıran veya konsantrasyonunuzu bozan kişilerle aranıza mesafe koyabilirseniz her şey yoluna girecektir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Günlük işlerinizde arkadaşlarınızın desteğinden faydalanabileceğiniz bir gün. Bu birkaç gün, daha ılımlı olmaya çalışmalısınız. Özellikle ikili ilişkiler ve ortaklıklarda söylediklerinize dikkat etmelisiniz. Gereksiz düşmanlar kazanabilirsiniz Burcunuzdaki gezegenler sizde bir enerji yoğunlaşması yaratabilir ve kendinizi pek çok konuda cesaretli hissedebilirsiniz. Fiziksel görüntünüz üzerinde durabileceğiniz bu devrede değişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlara eğilebilir, vücudunuza gerekli özeni gösterebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Aşık olduğunuz kişi ile romantik saatler yaşayacaksınız. Ancak aşkınıza hükmetmeyi denemeyin. Sahiplenme duygularınız yüksek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Keyfe keder bir biçimde kesenin ağzını açma ihtimaliniz olabilir. Gidenin yerine gelen kalıcı mı diye bakın. Borç alışverişleri açısından riskli etkiler altındasınız. Bazı şeyleri geri almak için mücade-le etmek zorunda kalabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Ay burcunuzda sizinle beraber. Kendinizi dışadönük ve kararlı hissedeceğiniz bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel açıdan önem taşıyan her konu sizin kontrolünüzde ilerleyecektir. Zira belirsizlik taşıyan planlarınızı netleştirmiş durumdasınız. Yeni başlangıçlarınız parasal konulara yönelik olabilir. Ancak kontrol edilemeyen giderler size beklemediğiniz sorunlar getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
İşyerindeki genel huzursuzluk ve belirsizlik herkes gibi sizi de olumsuz etkiliyor. Pek memnun olduğunuz söylenemez. Siz de herkes gibi bir çıkış yolu arıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Aşk hayatınız dışarıdan sorunsuz gibi görünse de, yine problemleriniz var. Gerginlikten ne kadar uzaklaşmayı başarırsanız, mükemmel bir ikili olarak görülmeye devam edersiniz. İşinizle ilgili beklemediğiniz bir takım ufak tefek problemlerin yaratabileceği strese hazırlıklı olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Sizden talep edilen bir maddi desteği karşılayıp karşılamamakta kararsızsınız. Ödemelerinizi gününde alamayışınız, sizi ister istemez biraz eli sıkı biri yapıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Ağustos 2018)
Yakın ir zamanda uzun bir yolculuğa çıkmak zorunda kalabilirsiniz fakat bu sizin için faydalı bir yolculuk olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144562 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed