Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Ailenizle ilgili ortaklaşa yürüttüğünüz finansal oluşumlarla ilgili aniden çıkan beklenmedik sorunlar sizleri yeni bir karar alma aşamasına itebilir. Bu noktada çevrenizdeki kişilere karşı güven sorunu yaşayabilirsiniz. Yeni bir finansal destek arayışına girmek için sosyal çevreniz yardımıyla tanıştırıldığınız kişilerle yoğun iletişime geçebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Geçmiş hatalarınızla yüzleşmeniz biraz problem getirse de bunun yararını göreceksiniz. Bu kararı verirken inatçılığı elden bırakmanız gerekiyor. Kimi sorumlulukları seçerek üstleniyorsunuz. Bu belirleme doğal olarak sorumlu olduğunuz bazı konularda, bu sorumluluğu yerine getirmediğiniz gibi izlenimler bırakabiliyor. Yakında vermek zorunda kalacağınız ciddi kararlarınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
AŞK: Bugün duygusal yönünüzağır bastığı için hayalleriniz hepuç noktalarda. Oysa partnerinizindurumu maddi konularda bazışeylere elverişli değil. Onukırmamaya dikkat edin.PARA: Daima başarıyı yakalama,zirveye çıkma dürtüleriniz oldukça kabarık. İşverenleriniz bu halinizden memnun. Olduğunuzyerde durmayı bilirseniz işinizi kaybetmezsiniz.SAĞLIK: Enerjik olduğunuz görülüyor amaacımasız olmayın. Ruh haliniz bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Gayet konuşkan insanların arasında kalacaksınız. Herkesin anlatacak pek çok şeyi birikmiş gibi aynı anda hep bir ağızdan anlatması söz konusu olabilir. Bu nedenle gerçek sohbetler ve paylaşımlar bulmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Biraz dingin ve sakin olmaya özen gösterebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymakta zorluklar yaşamanıza rağmen kişisel alanda yapacak şeyleriniz var. Başkalarına yardımcı olacağınız eylemlere eşlik ederek zamanı iyi değerlendirmek sizin elinizde. İş konularında yaşanan hareketlilik maddi alanda iyimserlik getirebilir. Moralinizi yüksek tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Bugün iş yerinizde karşılaşacağınız bir takım sorunlar iş motivasyonunuzu etkileyebilir. Amirleriniz ya da iş arkadaşlarınızla bir toplantı yapmanız olası. Bu toplantıda bazı radikal kararlar alınabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Kısmet dolu bir gün! Kaybettiğiniz bir şeyi, ya da bir fırsatı tekrar elde etmeniz çok mümkün. Uyanık olun ve şansın size bu lütfundan bu defa yararlanın. Çalışkanlığınız ve işinizdeki başarınız çevrenizce takdir ediliyor. Ama bu durum sizi rahatlatmamalı, çünkü işinizin doğasında rekabet var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Önümüzdeki günlerde yapacağınız bir ödeme bir hafta daha uykularınızı kaçıracak. Günübirlik yaşıyorsunuz. kazancınızla harcamalarınız denk gidiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (6 Aralık 2021)
Çevrenizdeki insanlara ya yüzde yüz güveniyorsunuz, ya da ağzıyla kuş tutsa güvenmiyorsunuz. Orta yolu bulun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144648 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed