Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Duygusal ilişkileriniz sizi üzecek gelişmelere açıktır. Siz bir kadınsanız birlikte olduğunuz erkeğin anlayışsız tutumları yüzünden üzülebilir, hatta ondan soğuyabilirsiniz. Siz bir erkekseniz bir kadınla ilgili ümitleriniz kırılabilir. Hangi cinsiyetten olursanız olun, çevrenizdeki, sizinle hiç ilgisi olmayan bir olumsuzluğun sizi de etkilemesi mümkündür.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Çok merak ettiğiniz yurtdışındaki bir arkadaşınızın mutluluk haberini alıp sevineceksiniz. Bu akşam onu ararsanız size harika bir daveti olabilir. Çevrenizdekiler sizin alınganlığınızdan şikayetçiler. Küçük sorunları büyüttüğünüzü düşünüyorlar. Son zamanlarda sorun ettiğiniz olayları yeniden bir düşünün, onların haklı olduğunu anlayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
AŞK: Zor elde ettiğiniz aşkınızı bugün biraz üzüyor gibisiniz.Kendi konumunuzla eşit olan partnerinizin artık sabretmeye tahammülü kalmadı. PARA: Her alanda bugün aksilikler sizi kovalıyor. İş hayatınızın stresi gün boyu üzerinizde.Beklemekte olduğunuz mali gelişmelerden henüz olumlu haber alacağınız görünmüyor. SAĞLIK: İştahınız kabarık görünüyor. Özellikle protein aldığınız gıdalara çok dikkat edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Şuuraltınıza gizlediğiniz bazı endişeler ruh sağlığınızı bozup sizi karamsarlığa doğru itebilir. Giyim tarzınızdan ifade ve mimiklerinize kadar değişime gitmeniz faydalı olabilir. Aşk hayatınızda kalbinizin sesine kulak verin. Sosyal aktivitelere daha çok katılarak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Bugün iş ve çalışma konularına odaklısınız. Aklınızda önemli değişiklikler yaratacak büyük planlar olabilir. Yalnız planlarınıza dahil ettiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızın niteliklerini gözünüzde büyütme eğilimindesiniz. Daha objektif bir değerlendirmeye ihtiyacınız var. Alacağınız haberlere dikkat edin. Size daha uygun seçeneklerle karşılaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (28 Kasım 2022)
İş çevrenizdeki insanların hareketlerinden bugün rahatsızlık duyabilirsiniz ve yalnız kalma arzusu içinde olabilirsiniz. Amirinizle bazı gereksiz tartışmalara girmeniz söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Sevdiklerinizin yakınlığını, yardımını göreceksiniz. Problemli bir ilişkinize yeniden dönüp bakarsanız, sürekli sorun üreten ilişkilerde ayrıntılarla uğraşarak bir yere varılamayacağını göreceksiniz. Önemli bir iş bağlantısını, başkalarının kaprisleri yüzünden kaçırmak üzeresiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Güvenli dayanaklarınız var. Ama bu sizi rahatlatmıyor. Standardınızı yükseltme çabalarına gireceksiniz. Bugünlerde birileriyle bu anlamda fikir alışverişleriniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (28 Kasım 2022)
Çevrenizdeki insanlardan ve gelişmelerden fazlasıyla etkileniyorsunuz. Biraz yalnız kalmaya ihtiyacınız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed