Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Başkalarının görüş ve önerilerine kulak vermelisiniz. En sonunda belli bir planı ya da anlaşmayı neyin bozabileceğini keşfedebilirsiniz. Kapalı kapılar ardında konuşulanları merak edebilir, bazı konuları araştırabilir veya analiz edebilirsiniz. Samimiyetsiz kişiler dikkatinizi çekebilir ve işle bağlantılı konularda daha duygusal tepkiler verebilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerin veya sosyal grupların ihtiyaçlarına duyarlılıkla yaklaşacağınız bir gün. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Gözünüz çeşitli sosyal etkinliklerde, ama yakınınızdakilerin koşulları ve moral durumları size ayak uydurabilecek yeterlilikte değil gibi. Akşam saatlerinde yapacağınız bir programa dahil olmak isteyenler olabilir. İkili ilişkilerde sorunları içerde çözme yolunu seçmelisiniz. İnsanların derde derman olan merakı, sorunları kördüğüm haline getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Karar verirken sevgilinizin etkisinde kalıyorsunuz. Ancak birey olduğunuzu unutmamalısınız. Vücudunuzun sıvı dengesini sağlamalısınız. Cildiniz kuruyabilir. Aklınız ve becerilerinizle insanları etkiniz altına almayı başardınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Beklenmedik olaylar bugünkü sıkıntılı ruh halinizin nedeni ya da sonucu olabilir. Görevlerin ağrılığı bir tarafta, hiç birini yapmak istemeyen isyankâr ruh hali öte yanda. Sakin ve dengeli kalabilirseniz başa çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Pek çok konuda kendinize yeni bir yön çizmektesiniz. İş hayatının getirdiği ortak çalışmalar ve parasal destekler sayesinde yeni planlar yapabilirsiniz. Geleceğe dönük düşüncelerinize destek bulmakta ise şanslı bir dönem. Sosyal hayatın getirdiği yeni dostluklar, başkalarına yararlı olunabilecek aktiviteler sizi harekete geçirebilir. Ancak ilişkilerde aşırı inat zararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (7 Aralık 2019)
İçinde bulunduğunuz yoğunluk uzun sürebilir. Performansınız yüksek, ama bazı küskünlükleriniz var. Görüşmeler yapmayı düşündüğünüz kişiler,sizi ummadığınız kadar etkileyebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Bu kadar kuruntulu olmanız, sizi güzel bir ilişkiden mahrum ediyor. Kendinizi biraz gevşetir ve rahatlatırsanız, aşk hayatınız herkesi kıskandıracak boyutlarda olacak. Bugün iş çevrenizdeki kişilerin bazı yalanlarıyla karşılaşmanız mümkün. İleriye yönelik olumlu kararlar alarak yeni çıkış yolları bulabileceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Aldığınız para konulu bir duyuma belli araştırmalardan sonra daha serinkanlı yaklaşacaksınız. Akraba ilişkilerinizde süregelen satış içerikli kırgınlık, daha düşünceli davranmanızı gerektiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (7 Aralık 2019)
Ortaya çıkardığı sonuçlardan fazlaca etkilendiğiniz bir meselede kendinize haksızlık ediyorsunuz. Bu sonuçlardan o kadar sorumlu görünmüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed