Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bu gün statü sahibi kimselerle tanışacaksınız. Sizin için ilginç bir fırsat olabilir. Bun akarşın kendinize güveninizin azaldığı bir dönem içindesiniz. Karşınızdakileri sizden daha güçlü görme eğilimindesiniz bu yüzden bu kişilerden hemen etkilenebiliyorsunuz. Genelde etkilere bu günlerde daha açıksınız. Biraz düşünün ve öyle karar verin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Bugünlerde birtakım söylentilerden duyduğunuz rahatsızlık, geçici küskünlükler yaşamanıza yol açabilir. Yakında toplu bir eğlencenin içinde olacaksınız.Burada bazı şakalaşmalarınız alaycı bulunabilir. Zeka ürünü esprilerinizle arada bir problemler yaşayabiliyorsunuz. Umutlu, iyimser kişiliğiniz, dostlar arasında sınırsız krediyi hak ediyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Kartınız Ruh... Bazı kişilerle yüzleşmekten kaçınıyor gibisiniz. Oysa hakkınızı sonuna kadar savunmalısınız. Bu kadar geri adım atmayın, hakkınızı elinizden alabilirler.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Belki farkında değilsiniz ama seveniniz çok fazla. Bu kişiler sizi öyle önemsiyor ki, her konuda yanınızda oluyorlar. Bunu düşünerek hareket etmelisiniz. Maddi kayıplar yerini kazanca bırakıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Aslında işinizi severk yapıyorsunuz, çevrenizdekiler de bunun bilincindeler. Amirlerinizden biriyle tartşabilir ya da ani tepkiler verebilirsiniz. Rahat bir insansınız ama kendinize dur demeniz gereken yeri de bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Sevdiğiniz kişinin ailesiyle ilgili birtakım sorunları olabilir. O size bir şey söylemese de sizin desteğinize ve ilginize bu aralar ihtiyacı var. Onun ailesiyle konuşup orta yolu bulabilirsiniz. İşi bilmeyen biriyle çalışmanın zorluklarını yaşıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (21 Ocak 2019)
İşinizle ilgili olumlu gelişmeler maddi durumunuza da yansıyacak. Bugün elinize beklemediğiniz bir para geçebilir. Bu parayı hesaplı kullanmalı ve gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (21 Ocak 2019)
Yaşamınızın renklenmesini, değişmesini istiyorsanız, kendinize zaman ayırmalı hoşlandığınız işlere yönelmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144568 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed