Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Anlaşmazlıkların büyümesini engellemelisiniz. Olaylar büyümeden seçenekleri ve çözümleri doğru şekilde ortaya koymalısınız. Kendi gücünüzü ve yeteneklerinizi gösterebilir ve diğerlerinin sunduklarını takdir edebilirsiniz. Uyumlu çalışmanın olumlu geri dönüşü olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Israrcı veya sabit fikirli olmaktan sakınmamız ve açık fikirli olmamız gereken bir gündeyiz. Kendimize güvenelim, farklı özelliklerimizi ve yeteneklerimizi ortaya koyalım. Değişik olaylar veya farklılaşan gündem de söz konusu olabilir. Akşamüstü saatlerinde heyecanlı, enerjik, farklı şeyler deneme isteğindeyiz ya da beklenmedik olaylara veya sürprizlere açığız. İlerleyen saatler ilişkilerimizi destekliyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Beklentilerinize yanıt alamamanın verdiği endişe bugün doruklara tırmanıyor. Endişelerinizden arınmazsanız sağlıklı düşünemezsiniz. Telefonla arayacağınız bir dostunuza sıkıntılarınızı anlatacak, destek göreceksiniz. Gün içinde planlarınızı değiştirecek, ailenizle birlikte olmak isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Parasal meselelerde iniş çıkış olmasını çok fazla dertediyorsunuz. İşinizde zaten yakın tarihte yenilikolacak. Endişelere yer açmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Para kaynağı bulmak konusunda şanslı ve iyimsersiniz. Fakat bugün, “Nasıl olsa para geliyor” diye düşünüp, harcamalarınızı abartma riskiniz var. Arkadaşlarınızla toplumun yararına olacak fedakârca aktivitelere ve ortak çalışmalara katılacaksınız. Zihninizi kurcalayan kuşkularınız dağılacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Pek çok konuda kendinizi rahat ve keyifli hissediyorsunuz. Özellikle yaratıcı konularda daha aktif olacak ve güvenle hareket edeceksiniz. Ayrıca aşk hayatınız ve ilişkiler açısından dinamik olabilir ve gününüzün büyük bölümünü bu alana ayırabilirsiniz. Uzun zamandır düşündüğünüz değişik hobilere yer açmanız size canlılık ve tempo getirecektir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (22 Şubat 2019)
İşlerinizdeki yoğunluk önümüzdeki günlerde de devam edecek. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu birliktelikten çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (22 Şubat 2019)
İlişkinizin hoş taraflarına odaklanmalısınız. İş yerinde sizi çekemeyen kimseler var. Çevrenizdeki dedikoducular sizi parmaklarına dolamak için fırsat bekliyorlar, bilhassa onların kıskançlığını davet edecek hareketlerde bulunmayın. Bir yatırım konusunda sizi ikna etmeye çalışanlar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Borca girmek istemediğiniz için, bir ödemenizin hiç olmazsa bir kısmını erteletmeyi düşüneceksiniz. Parayla alakalı bazı güvensizliklerin, hakkedilmiş de olsalar onur kırıcı olduklarını düşünüyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (22 Şubat 2019)
Uzun bir kararsızlık döneminden sonra yeni yeni ilgi duymaya başladığınız bir oluşum, esas olarak dışardan itelemelerle sizi bir anda içine alabilir. İyi düşünmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144571 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed