Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Hoş olmayan verilerin ortaya çıkması durumunda savunmaya geçmemelisiniz. Bu bilgi denklemin etken faktörlerinden birisi olabilir. Seçim yaparken veya belli anlaşmalar esnasında ne bildiğinize odaklanmalısınız. Kendinize yüksek, ama mantıklı hedefler oluşturmanız gerekiyor.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Arkadaşlarınız bazı konularda sizi olumsuz etkiliyor. Bunu kendinizde fark ettiniz ki sizi etkileyen bu çevreden yavaş yavaş uzaklaşmaya başladınız. Yaşadığınız yer kendinize özel olsun istiyorsunuz ama kim her isteğine anında kavuşmuş ki. Çevrenizde çok beğeniliyorsunuz. Yine de beğeniler sizin başınızı döndürmesin
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Bugün size bol bol aşk var. İkili ilişkiler adına partnerinizden korkmanıza gerek yok ancak bu konu gündeme gelebilir gibi görünüyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Gönül verdiğiniz kişinin sadece kendi çıkarlarını düşünmesi, ilişkinizin sarsılmasına ve mutsuzluğa yol açabilir. Ona bir şans daha verin. Ortaklarınızla yaşadığınız sürtüşmeler sizi çok yıpratıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Sizi etkin kılan çalışmalar üzerinden ilerliyorsunuz. Pratik yanlarınızla son derece somut işler çıkarabilirsiniz. Bu dönem takdir beklemekten çok üstlerin dikkatini çekmek için çaba göstermelisiniz. Yine de mesleki konularda olumlu bir döneme ilerlediğiniz söylenebilir. Tamamlanması gerekli işler yanında evle ilgili sorumluluklar artabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Çalışkan ve becerikli olmanız, sistemli olmayışınız nedeniyle hakkettiği randımanı alamıyor. Ruh haliniz tatil sonrası çalışmaya pek uygun değil. İşlerin pek yoğun olmaması durumunuzu biraz kolaylaştıracak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Bu rahat tavrınız ve iyimserliğiniz insanları size çekiyor ve her alanda zorlanmadan işlerinizi yaptırabilmenizi sağlayacak. Sağlam temellere dayanan iş ilişkilerine ihtiyacınız var. Geleceğinize yönelik beklentileriniz, bu ilişkiler içinde hayat bulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Para konusunda fevri davranmayın. Gereken kaynaklar elinize geçecek. Sadece tasarruflu olmanız gerekiyor. Mali düzeninizi korumanız şart oldu. Bunun için ayın ilk haftası sıkı bir plan yapacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (20 Şubat 2019)
Sonuçsuz kalacak ve size zaman kaybettirecek tartışmalardan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed