Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Bugün yeni düşünceler üretecek, olayların gelişimine hemen uyum sağlayacaksınız. Özellikle yazı ve öğrenim konularıyla ilgiliyseniz verimli ve başarılı çalışmalarda bulunabilirsiniz fakat üzerinizdeki engelleyici etkileri yenmeniz gerekir. Genel olarak sağduyulu bir tutum içinde olmanız size avantajlar sağlayacaktır. Cömert, düşünceli, kapısını herkese açan ve olumlu tavsiyeleri ile çevresindeki kişilere yardımcı olmak isteyen bir yapıdasınız. Sorunlar ortaya çıktıkları zaman çabuk ve akılcı çözümler bulmanız yakınlarınız tarafından hayretle karşılanacak. Bu arada sevdiğiniz insanlarla birlikte olmaya çalışmalısınız. Yapacağınız küçük sürprizler size olan sevgilerini artıracaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (27 Kasım 2022)
İçinizdeki değişiklik isteğini kontrol etmeniz pek kolay olmayabilir. Enerjik bir gündesiniz ama aynı zamanda kişilik çatışmaları yaşayabilirsiniz. Bu dönem özellikle sağlık, iş ve günlük sorumluluklarınız açısından hareketli günler getiriyor. Kendinizi göz ardı etmeyin. Ay, size ciddi fakat güvenilir bir yapı kazandırıyor. Bugün duygusal blokaja meyillisiniz. Ailenizle gergin geçecek tartışmalara hazırlıklı olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Kartınız değişim... Ayrıntılara fazla önem vermeden güncel yaşamınıza devam etmelisiniz. Bugünlerde parasal işlerden bir hayli yoğunluk ve zevk alıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Esprili ve hoş sohbet yönünüz çevrenizde sempatik alan yaratırken bu özelliğinize kapılan insanların gönül penceresinde ayrı bir yer ediniyorsunuz. Bu arada filozofik yönünüzle hayatın zorluklarına karşı savunmasız insanlara yol göstererek onlara yaşam sevgisi aşılıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
İş hayatınızda önemli bir dönemdesiniz. Kariyer planlarınıza hız verdiğiniz bu süreç sizi yeni yapılanmalara götürmekte. Bir yandan da iş ve ev hayatında yaşanan bazı sorunlar sizi etkileyecektir. Ãœstlerle ilişkilere karşı daha özenli davranabilir, sorumluluklarınızı farklı biçimde ele alabilirsiniz. Kazanç sisteminizde yaşanan yenilenmeler olumlu yönde ilerleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Kariyerinizi geciktirecek duygusallıklardan kaçınmalısınız. Tek sorununuz, iş yerinde kurduğunuz sıcak ilişkileri korumakmış gibi davranıyorsunuz. Beceri ve yetenekleriniz umut verici.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Duygusal yoğunluğunuzu karşı cinse ifade etmek konusunda çok başarılı olduğunuz söylenemez. İlişkinizde daha mutlu olmak için düşüncelerinizi sevgilinizle paylaşmalısınız. İş konularında ilginç gelişmeler gündemde. Beklediğiniz gibi gelişen olaylar sizi heyecanlandırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Maddi konularda bazı kısıtlamaların etkisinde kalabileceğiniz bir gündesiniz ve beklemediğiniz bazı maddi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Harcamalarınızda dikkatli olmayı tercih edeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (27 Kasım 2022)
Olaylara duygusal yaklaşımınız yüzünden yakında ciddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Biraz daha mantıklı olmaya çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144653 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed