Boğa Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Boğa Burcu

21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Çevrenizde çok fazla fırsat ya da olanak olmasına rağmen, kalbiniz ya da sezgileriniz sizi yanlış yöne sevk edebilir. Yaptığınız işlerde kurallara sadık olmanızda, sorumluluklarınızı yerine getirmenizde ve disiplinli hareket etmenizde fayda var. Aşırılıklardan, abartılardan veya hafife almaktan önemle kaçınmalısınız. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Bugün beklemediğiniz gelişmelere maruz kalabilirsiniz. Alacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir ve harekete geçirebilir. Gün içinde sinirlenmenize yol açacak bazı olaylarla karşılaşabilir ve bu olaylara karşı vermeniz gereken tepkileri veremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde aile büyükleriniz ile bir araya gelmeniz ve onlarla bazı konular hakkında konuşmanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Yakınlarınız bir sorununuz olduğunu düşünüyor. Ancak siz sadece yorgunsunuz. Başka bir şey yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Bugün elinize aldığınız işler için mücadele vermeniz gerekecek. Size hizmet sunan kişilerle bile derdinizi anlatmak için savaş-mak zorunda kalabilirsiniz. Sabırlı olmaya gayret edin. Acil dediğiniz işler onların önceliği değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Biraz dingin ve sakin olmaya özen gösterebilirsiniz. Kendinizi ortaya koymakta zorluklar yaşamanıza rağmen kişisel alanda yapacak şeyleriniz var. Başkalarına yardımcı olacağınız eylemlere eşlik ederek zamanı iyi değerlendirmek sizin elinizde. İş konularında yaşanan hareketlilik maddi alanda iyimserlik getirebilir. Moralinizi yüksek tutmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
İş yaşamınızda çalışmalarınızın yoğunlaşacağı bir gündesiniz ve işlerinizi tamamlamak için yoğun çabalar göstereceksiniz. Bazı olayların gelişimi sizi rahatsız edebilir. Sinirsel olarak oldukça hassas bir gündesiniz ve gergin tepkiler verebilirsiniz. Karşınıza yeni fırsatlar çıkacaktır ancak bunları değerlendirme sorunları yaşayabilirsiniz. Sorunlar sandığınız kadar büyük olmayacaktır ancak sizi yorabilir. İşiniz konusundaki girişimlerinizde dikkatli olmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Ona daha zaman ayırabilir ve beraberliğinizde daha verici davranışlar içine girip çelişkileri yok edebilirsiniz. İşinizde çalkantılı bir gün yaşayabilirsiniz. Tamamlanması gereken işler biraz huzursuzluk yaratsa da başarıya yakınsınız. Karşınıza çıkacak fırsatları görmeye ve iyi değerlendirmeye çalışın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Gezegen birikimi sizi ev ve aileyle ilgili konularda etkilemeyedevam ediyor. Parasal konularda olumlu gelişmeler bekleyebileceğiniz bir gün. Günün ilk yarısında hareket ve heves ön planda olmakla birlikte öğleden sonra saatlerinde parasal konularda daha akılcı davranmamız gerekmekte.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (30 Mayıs 2020)
Bir yakınınız vereceği bir karar için sizden onay almak isteyebilir, sorumluluk almaktan kaçınmamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144609 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed