Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Her Çizginin Anlamı Var

El falında biraz ileriye gidilerek bu el çizgisine sahip insan cihayet işleyebilir diye düşünülebilir. El falı hakkında daha detaylı bilgisi olanlar cinayetin işleneceği tarihi de tahmin edebilirler.

Aynı şekilde insanın elindeki çizgilere bakarak ne kadar başarılı olacağı da anlaşılabilir. Bir insanın başarılı olup olmayacağı zaten insanın kabiliyetlerine ve eğilimlerine bağlıdır. En mütevazi ailenin çocuğu olarak dünyaya gelse de eğer elinde net bir şekilde başarı çizgisi varsa o çocuk ileride önüne nasıl engeller çıkarsa çıksın başarılı olacaktır. Öğrenimi ve kültürü ona engel olmayacaktır.

Çizgiler birer haberci anlamındadır. Elinde cinayet işleyebilir işaretleri bulunan kişi çocukluğunda gayet uslu bir çocuk da olabilir. Elindeki çizgilerin anlamını bilmediği için daha o günlerde ruhunda kötü bir tohum haline gelen eğilimlerinin gelişmesine engel olamamıştır.

Bir çok olayda olduğu gibi bu olay da bilgisizliğin neticesidir. Zamanında tedbir alacak bir durumu olduğunu bilmemekten ileri gelmiştir. Bir genç kız evlenip mesut olup olmayacağını elindeki çizgilerden anlayabilir. Çizgiler bir müddet beklemesini işaret ediyorsa bunu görüp ona göre hareket etmesi daha mesut bir yaşam sürmesini sağlar.

Tabiat hiçbir şeyi boşuna yaratmaz. Her şey insanlığın daha mükemmel seviyeye erişmesi için yaratılmıştır. Tabiatın planlarının işaretleri elimizdeki çizgilerdedir. Doğru okunursa en iyi kabiliyetimizi bilerek mükemmel hale gelebiliriz.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed