Burçlar

SPONSORLU BAĞLANTILAR

Günlük Burç Yorumları

Günlük Burç Yorumları astroloji uzmanları tarafından geçmiş tecrübeler eşliğinde hazırlanan gazete ve internet sitelerinde yayınlanan tahminlerdir. Pek çok insan için bir anlam ifade etse de bu genel tahminler ciddiye alınmamalıdır. Günlük burç yorumları genellikle ilgili burcun genel özellikleriyle parallellik gösteren tahminlerdir. Konusunda uzman astrologlar ayın, güneşin ve yıldızların pozisyonlarına göre tahminlerde bulunurlar.

Günlük burç yorumu konusunda dünya genelinde Susan Miller gibi isimlerin yanı sıra, ülkemizde de Rezzan Kiraz, Hande Kazanova, R. Hakan Kırkoğlu, İrem Su, Şenay Devi Yangel gibi isimler çeşitli gazete ve internet sitelerinde tahminlerini paylaşmaktadır.

Genel itibariyle tahminlerin tuttuğu gözlense de günlük burç yorumları sadece eğlence ve zaman geçirme amacıyla okunmalıdır. Farklı anlamlar yüklediğinizde bu tahminler canınızı sıkabilir. Bu sebeple ziyaretçilerimize eğer gerçekten doğru bilgiler arıyorlarsa bir yıldız haritası çıkarttırmalarını tavsiye ederiz.

Biz sitemizde bazı gazetelerin internet sitelerinden otomatik olarak toplanan günlük burç yorumlarını sunmaktayız. Bu farklı burç yorumlarının geçmiş arşivlerine de ulaşabilirsiniz. Astroloji ve burçlar ile ilgili çeşitli kitaplar yayınlanmaktadır. Eğer burçlara ve astrolojiye ilgi duyuyorsanız bu kitaplardan temel bilgiler edinebilirsiniz. Günlük burç yorumları bu temellerin üzerine okunduğunda anlam kazanacaktır.


SPONSORLU BAĞLANTILAR
Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2022 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed