İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
İş yerinizdeki durumlara karşı gelişen olayları daha sakin karşılayın. Bazen başkalarına yönelik işlerinizde zorlayıcı olabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Yakın zamanda alacağınız bir haber, sizi yapmak istediğiniz planlardan uzaklaştırabilir. Ama bu uzaklaşma planlarınızın iptali anlamına gelmeyecek, rahat olun. Çok içinizden gelmese de görev gibi gördüğünüz bir ziyareti gerçekleştirmeniz gerekecek. Bir yakınınızın küçük bir sağlık problemi nedeniyle geçici endişeler yaşayabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
İş yerinizde eski sorunlartekrar tekrar gündemegeliyor bu durum canınızısıktı. Ters giden ilişkilerinizidüzeltmek için çözüm yoluaramanız taktir topluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Sohbetiniz çok tatlı olacak bugün. İnsanları bundan mahrum bırakmayın. Sizinle bir arada bulunmak ve fikirlerinizi almak isteyen kişileri geri çevirmeyin. Sadece bu aşırı beğeni sizi uçurup havalara yükseltmesin yeter.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Güne oldukça zinde ve keyifli başlayacaksınız. Kendinizi gösterebileceğiniz fırsatlar çıkabilir. Ancak gün içinde gereksiz risklere girmemelisiniz. Borsa gibi hızlı yatırım araçlarından uzak durmanızda fayda var. Elinizdeki sağlam işlere ağırlığınızı vermelisiniz. İş arkadaşlarınız hakkında sizi şaşırtacak şeyler duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Sizi işyerinizde bazı değişiklikler bekliyor. Çalışkanlığınız gözden kaçmıyor. Yalnız sizi çekemeyen insanlara dikkat edin. İş hakkındaki projelerinizi herkese açmayın ve herkes hakkında konuşmayın. İstemediğiniz insanlar söylediklerinizi duyabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Özel hayatınızdaki sorunlarınızın çalışmalarınızı olumsuz etkilememesi için sevgilinizle aranızdaki ilişkiyi çok iyi dengelemelisiniz. Duygularınızı denetim altına alarak, kararlı davranmaya çalışın. İş yerinde karmaşık ve farklı duygular içinde bulunabilirsiniz. Karışıklıklardan etkilenmeniz mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Bu günlerdeki kabusunuz, karşınıza dizilen dört ödeme. Somut çözümler aramak yerine, boş boş düşünüyorsunuz. Henüz bir çözüm bulabilmişdeğilsiniz. Her zamanki gibi yine yakınlarınıza güveniyorsunuz galiba. Zaman kaybetmeden kıpırdamanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2017)
Sağlığınıza hiç özen göstermez oldunuz, mevsim dönümlerinde problemler olabilir. Hafta sonlarını dinlenmeye ayırın, aktivitelere değil.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed