İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Bazı duygusal patlamalara açıksınız. Duygusal ilişkide olduğunuz kimseyle aranızda önemli bir kırgınlık ve hatta ayrılık olabilir. Soğukkanlılığı elden bırakmaz ve mantığınıza duygularınızdan fazla şans tanırsanız, kazanan taraf olabilirsiniz. Hangi durum olursa olsun, söz konusu kişi, duygusal ilişki içinde olduğunuz kimse değildir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Bugün aileniz içerisindeki pek çok konu netleşecek ve gelişmeler sizin lehinize olacak. Çalışma hayatınızda sizin haklı olduğunuz anlaşılacak ve geçen günlerin tatsızlıkları sona erecek. Gerek sevgiliniz için gerekse arkadaşlarınız için çok özel bir konumdasınız, gereksiz kaprislerle size duyulan bu sevgiyi yok etmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
ONU HUZURSUZ ETMEYİNAŞK: Israrcı tavırlarınız sizi eleverebilir. Endişe ve korkutaşıdığınızı belli etmemelisiniz.Onu da huzursuz etmenizin birmanası yok. Özellikle evliolanların bugün içindekikıskançlık duyguları belirgin.İŞ: İşinizde çok dikkatli davranmıyor ve bugün çoksık zamanlama hatası yapıyorsunuz. Üstleriniz bukonuda endişelerini belirtmek istemese de sizleranlamalısınız. İhtiyaçlarınızın artıyor.SAĞLIK: Aceleciliğiniz sizi zora sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Maddi gereksinimlerinizin biraz fazla olacağı bir gündesiniz. Hak ettiğinizi alabilmek için birileriyle çekişmek durumunda kalabilirsiniz. Size verilmek istenmeyeni kolaylıkla alabileceğiniz bir ortam olmayacak ne yazık ki bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Bugün ilişkilerinizde ve ortaklıklarınızda hareketlilik gözüküyor. Daha diplomatik ve akılcı davranmanız gereken durumlar var. Bu sayede işe dair çalışmalarınızda fark yaratabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşmelerle ilgili gelişmeler yenileyici olabilir. Ortaklaşa konulardan yararlanabilirsiniz. Dostlarınızın da size ihtiyacı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Bir sistem oluşturmaya, belli düzenler içinde çalışmaya ihtiyacınız var. Bu çabalar içindesiniz. Önümüzdeki günlerde ilginç öneriler, size bağlayıcı kararlar aldırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Sevdiğiniz kişiye her zamankinden daha fazla ihtiyacınız var. Onunla konuşarak, sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. İş yerinde rekabet halinde olduğunuz biri var. Bu ilişkinin bazı tartışmaları daha sonraya ertelemeniz halinde düzelmeye başladığını göreceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Aralık 2019)
Birlikte olduğunuz veya gönül verdiğiniz kişi ile ilişkileriniz size gittikçe daha yavan gelmeye başladı. Bu yüzden sakın gereksiz maceralara atılmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144593 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed