İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Bugün partnerinizle ilişkilerinizde heyecanlı ve samimi yakınlaşmalar sağlayacağınız, karşılıklı anlayış ve uzlaşmaların olacağı harika bir gün. Uzun zamandır birbirinizi ihmal ettiğiniz konularda yaşananları masaya yatırıp nedenlerini bulmak isteyeceğiniz, ilişkinizi sağlamlaştırma adına belki de küçük bir kaçamak seyahat planı yapabileceğiniz verimli bir zaman dilimi. Bekâr ikizlerin ise keyfini daha da yerine getirecek hoş sürprizler oluşabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Olumlu etkiler altında kalacağınız ve enerjik, hareketli bir gün geçirmeniz söz konusu. İçinde bulunduğunuz koşulları belirleyebilmenin avantajını yaşayabilirseniz gerçekten çok önemli adımlar atabilirsiniz. Bu durumu göz ardı etmemelisiniz. Yapmayı planladığınız yenilikler için uygun fırsatlar yakalamanız muhtemel.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Son günlerde şansınız oldukça açık.Her konuda adeta dört ayak üzerinedüşüyorsunuz. Tadını çıkarmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Yeteneklerinizi ortaya koymak konusunda her zamankinden daha şanslısınız. Ancak sonuçta “büyük alkış alayım” gibi bir beklentiniz varsa bu konuda tatmin olamayabilirsiniz. Değerinizi bilen kişileri bulmakta zorlanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Başkalarına bağlı konular yüzünden zorlanabilirsiniz. Finansal konularda hareketli bir gün olabilir. Borçlar ve alacaklar gündeme gelebillir. Özellikle ortaklarınıza ve ortak hesaplarınıza ayrı bir özen göstermelisiniz. Bu konuyla ilgili gelişmeler olabilir. Ortaklarınızla yeni bir yatırım kararı almak ya da ortak hesabınızdan yapılan bazı harcamaları kısmak gibi kararlar söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ekim 2020)
İşler rayına oturdu derken bugün telefonla alacağınız bir haber canınızı sıkabilir. Hatta haftasonu çalışmanızı gerektirecek durumlar ortaya çıkabilir. Ama bu işlerle siz ilgilenmezseniz şirket dibe çöker.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Eliniz pek açık olmamasına rağmen borç verme konusunda biraz dağılmış görünüyorsunuz. Artık peşinde koşmak istemediğiniz bir alacağınız var. Bugün alacaklınızla bu sorunu oturup konuşacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ekim 2020)
Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed