İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Çalışma hayatınızla ilgili yürüttüğünüz birebir ilişkilerde konuşulanlara ve yapılanlara dikkat etmeli ve herkese sırrınızı açmamaya özen göstermelisiniz. Bugün sizinle samimilik gösteren kişilerin yarın arkanızdan işler çevirdiğini öğrendiğinizde bu zorunuza gidebilir. Bunun için dostluğu ve iş yaşamı birbirinden ince çizgilerle ayırmalı ve konuşmalarınıza bu anlamda dikkat etmelisiniz. Yine çalışma hayatı ile ilgili bazı ani kararlar verebilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ancak bunu yaparken sadece kendinize güvenmeli ve özellikle bu gibi konularda sır tutmayı bilmelisiniz. Zira yaşamda dostlukların olabileceği gibi düşmanlıkların da olabileceğini unutmayınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Mart 2018)
Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
İlişkinizin başlangıcında partnerinizle oyun oynuyor gibisiniz. Çocuklar kadar şen şakraksınız. Onun gönlünü bu sempatik tavırlarınızla kazandınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Para ve kazanç konusunda içinizdeki hırsı ortaya çıkarabilirsiniz bugün. Aşırıya kaçmadığınız sürece daha fazlasının gelmesini sağlayacaktır. Eğer bir kredi, sigorta veya banka işiniz varsa net ve kararlı bir duruşunuz olsun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Daha rahatsınız ve eğitimle ilgili yeni hazırlıklar içine giriyorsunuz. Zihnen yüklü olduğunuz bu dönemi başarıyla tamamlama şansınız var. Düşüncelerinizi yenilemeniz için önemli karar değişikliklerine gidebilirsiniz. Zira birtakım yazışmalar ve haberler dikkat çekecek. Gün orasından sonra eve yönelik uğraşlar ve ailevi konular size sorumluluk getirebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Mart 2018)
Herkesin gönüllü olduğu bir konudaki çekimserliğiniz bugünlerde ilgi çekiyor. İş ilişkilerinizde halledilmesini bugünden yarına erteleyemeyeceğiniz bazı problemler var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Mart 2018)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Mart 2018)
Maddi olarak rahat olacağınız bir gün geçireceksiniz . Yapmanız gereken bazı lüzumlu harcamaları rahatlıkla yapabileceksiniz. Bugün kendiniz için bir takım harcamalar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Mart 2018)
Bazı sataşmalar olsa bile, sükunetinizi korumanız ve ilginç görüşlerinizle, bu akşam muhtemelen yaşanacak tartışmaya katılmamanız daha yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed