İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Hayat tarzınızı değiştirecek çok önemli başlangıçlar gündeminizde olabilir. Şanslı tanışmalar yalnız olan ikizlerin başını döndüreceğe benziyor. Hayatınızda gözlemleyemediğiniz ya da görmezden geldiğiniz bazı konularla yüzleşebilirsiniz. Uzun zamandır sizi sıkan bir problem hiç beklemediğiniz bir şekilde kolaylıkla çözülebilir. Fakat siz siz olun yine de problemlerinizi başka bir zamana ertelemeyin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bir konuda geliştirdiğiniz ürkeklik, o konuya uzak durmanıza neden oluyor. Bu tavrınız, bu gelişmenin zamanla tamamen sizinle ilgili bir hale dönüşmesine yol açabilir. Bunu, yersiz kaygılarınızla şimdiden göremiyorsunuz. Sizi çok önemsiyormuş gibi davranan kişilere karşı hemen sempati beslemeye başlıyorsunuz. Kendinizi bu anlamda düş kırıklıklarından kurtarmalısınız
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Kartınız Dönüş... Her şeye sahip olmak amacındasınız. Anaç davranmak, sevginizi ifade etmek gibi davranışlar içindesiniz. Oysa sevdiklerine nefes aldırmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Çevrenizde yaşanan yorucu duygusal ilişkiler cesaretinizi kırsa da aşka zaman ayırmaya çalışın. Çevrenizden birinin size ilgi duyduğunu göremiyorsunuz. Gündelik sorunlar, yalnız iş yaşamınızda değil, hayatın her alanında sizi isteksiz kılıyor. Beklediğiniz para bugün geliyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Harcamalarınızı ilgilendiren konularda sizi zorlayan etkiler var. Başkalarından beklediğiniz maddi destekler kısıtlı olabilir. Ayrıca borç alacak konularınızı yeterince önemsemelisiniz. Yakın ilişkilerin size getirdiği derin tecrübeler duygusal alanda zorlayıcı olabilir. Zira uzun zamandır yaşanan değişiklikler size önemli dersler getiriyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2018)
İş hayatınızla aranızda bir kopukluk var. Bugün de yine bir gönülsüzlük sergiliyorsunuz. Yeteneklerinizin, iş tecrübenizin size sağladığı krediyi bu kadar cömertçe harcamamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Koşulları bildiğinizden fazla ısrarcı da olamıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde bir satın alma karşılığı büyük bir harcamanız olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2018)
Aşırı davranışları olan birine yanlış tepkiler veriyorsunuz. İlişkiyi kesmek en doğrusu olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144570 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed