İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Eğer bekarsanız bugün sizi tatlı sürprizler bekliyor. Hiç ummadığınız bir yerde hayatınızda önemli bir yer tutacak kişiyle karşılaşabilirsiniz. Ancak evliler kötü bir sürpriz yaşayabilir. Çünkü evli ikizlerin eşleriyle ilişkilerinde biraz gerginlik gözüküyor. Ancak bu gerginlik kritik bir noktaya ulaşmayacak merak etmeyin. Kendinizi olağanüstü dinamik ve enerji yüklü hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi doğru yönde değerlendirin.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Verdiğiniz kararlarda şansınızdan çok aklınıza ve mantığınıza güvendiğinizi düşünüyorsunuz. Bugünkü iyimserliğiniz çevrenizdekilere de pozitif enerji verecek. Sabah saatlerinde başlayan hareketli bir gün, gece geç saatlere kadar sürebilir. Birlikte olacağınız bir kişi sizinle ilgili olumlu duygularını belli edecek. Bugün şansın fazla ön planda olduğu teklifler alacak, ama sıcak bakmayacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Kartınız Gereklilik... Sizin için son derece gerçek olan bir şey; işinize karşı olan ilginizin yoğun sevginiz olması değil, işinizle uğraşarak sorunlarınızdan kaçma çabanız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bir rahatsızlığınız varsa, yok saymak yerine “bu konuda ne yapmam gerekiyor” demelisiniz. Uzmana danışmak, tedavi almak için elverişli günlerdesiniz. Üzerinde çalıştığınız bir iş varsa faz-la mesai yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Her açıdan pozitif beklentilerle hareket ediyorsunuz. Hayatın getirdiği yeniliklerin içinde yer alacak, kendinizi geliştireceğiniz konularda başarı göstereceksiniz. Uzaklardan gelen haberler yanında, akademik çalışmaların size kazandıracağı tecrübeler azımsanmayacak kadar önemli. Aynı zamanda iş hayatınızı etkileyen güzel gelişmeler dikkat çekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Nisan 2021)
İş hayatında sıcak, fazla yakın ilişkilerin zararlı olduğu yönünde bir bakışınız var. Sınırlandırılmış ilişkilerin, iş yaşamındaki başarıların önkoşullarından biri olduğu inancındasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Hesapsız harcıyorsunuz. Kazancınız gelirinize yetişemiyor. Bugünlerde karşınıza çıkacak ekstra bir ödeme sizi ister istemez bir önlem almaya zorlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Nisan 2021)
Olumlamadığınız şeylere karşı gösterdiğiniz tepkiyi denetleme güçlüğünüz var. İsteksiz olup onay vermediğiniz konularda daha yumuşak tavırlar içine girmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144646 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed