İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
İlişkilerde karışıklık veya karışık ilişkiler tekrar gündemde. Ancak, endişeye gerek yok, herşey kısa sürede çözüme kavuşuyor. Özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda vizyonsuzluğa bağlı belirsizlikler veya kararsızlıklar oluşabilir. Yanlış bilgiler vermekle veya yanlış bilgilendirmekle suçlanabilirsiniz. Yeteneklerinizi veya dış görünüşünüzü iyileştirmek için bazı girişimlerde bulunabilirsiniz. Niobe
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bugün umudunuzu arttıracak hareketlenmeler söz konusu. Heyecanla beklediğiniz haber çok yakında. Bu haber, birçok konudaki yenilenme niyetlerinizi büyük oranda karşılayabilir. Yaşamınızdaki köklü değişiklik hazırlıkları sizi heyecanlandırıyor. Değişikliklere kısa zamanda ayak uyduramayacağınız endişesiyle biraz tedirgin ve telaşlısınız. Ama umudunuz yerinde.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
AŞK: Aşk yaşamınızda huzuru vesukuneti bir arada yaşayarakbugün kalben sevineceksiniz.İlişkiniz her geçen gün biraz dahaanlam kazanıyor. Sevdiğiniz kişiile kutlamalara katılarakçevrenizi yenileyebilirsiniz.PARA: Uzun süredir işlerinizin aksiliğindenkaynaklanan isteksizliğiniz yine gündeme gelebilir.SAĞLIK: Eliniz kolunuz kalkmaz vaziyetegelebilir. Aksine pozitif yaklaşımlarda bulunarakçok daha sağlıklı olabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Dinlenmek ve kendinizi dinlemek için uygun bir gün değil. Bir geziye katılabilirsiniz. Bu yetmeyebilir. Okuyup anlamak, anlatıp paylaşmak, iletişim halinde olmak önemli. Yazma beceriniz varsa kendinizi serbest bırakın bugün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Evle ilgili değişik sorunlar sizde stres yaratabilir. Uzun zamandır devam eden yerleşimle ilgili problemleri aşsanız da, yakınlarla olan ilişkilerde daha özenli davranmalısınız. Toprağa ait bazı planlar ise akılcı ve istediğiniz yönde ilerletilebilecek. Sosyal çalışmaların ve arkadaşlıkların getirdiği keyiflerle günü keyifli geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz zihinsel çalışmalar olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Ocak 2021)
İş ortamınızdaki bir sorun, iş yaşamı dışındaki huzurunu da olumsuz etkiliyor. Daha mesafeli, daha resmi ilişkiler kurma çabalarınız sonuç vermiyor. Özlediğiniz ilişkiler doğallığınızla çakışmıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Ocak 2021)
İş yerinde kendinizi korumanız gereken bir problemde, işin içine çekiliyorsunuz. Size ait olduğu iddia edilen sorumlulukların çoğu size ait değil. Bugün, her zaman yaptığınız gibi çevrenizdeki insanlarla didişmekten vazgeçin. Sizin bu tavrınız herkesi çileden çıkarıyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Bir yakın dostunuza küçük bir sorununda maddi destek vereceksiniz.Paranızın idaresinde yetkin olmanız ve cömertliğiniz, sizi çevrenizde para konularında da aranılan insan yapıyor. .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Ocak 2021)
Duygularınızda son zamanlardaki kararsızlığı daha pozitif yaklaşımlarla yok edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed