İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Bugün aile büyükleriniz veya sevdiğiniz kimselerle aranızda bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Eğer söylediklerinize dikkat etmezseniz olaylar tırmanabilir. Aslında sorunun kaynağında siz yoksunuz ve haklı konumdasınız.Yalnız yine de sakin olması gereken ve esnek bir tavır göstermesi gereken sizsiniz. Biraz karışık fakat mutlu bir dönemdesiniz. Bazı hediyeler alabilirsiniz. Sevdiğiniz misafirleriniz olabilir veya siz davet edilebilirsiniz. Fiziksel dağınıklığınız olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Hafta sonu hazırlıkları içindesiniz. Hafta sonu ummadığınız halde iş başında olabilirsiniz. Yeni başlattığınız bir tamirat işi çok uzadığı için bir süredir gerginliğiniz var. Bu yüzden işi yakından tanıdığınız birilerine devretmeyi düşüneceksiniz. Aile içindeki geçici huzursuzlukla ilgili yapabileceğiniz şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Uzun zamandır bu ilişkide yaşadığınız kopukluk bu niyetinizi biraz kursağınızda bırakacağa benziyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Çok çalışıyorsunuz. Fakat bu azminizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İş arkadaşlarınız azminize hayran.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Duygusal sorunlarınızın nedeninde, maddi gelişmelerin etkisini inkâr edemezsiniz. Ailenizin de katılacağı bir toplantıda yeni kararlar almanız mümkün. Çevrenizin size sağlayacağı fırsatlar konusunda doğru kararlar almalısınız. Çevrenizdeki herkese güvenmeyin. Sır saklamasını öğrenin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Yeni olanaklar, haberler harekete geçirici şartları gösteriyor. Heyecan getirici gelişmeleri değerlendirmek, farklı ilgi alanları bulmakta kararlısınız. Felsefi konularda başkalarından ilham alabileceğiniz fırsatlar var. Eğitim hayatınızı etkileyecek güzel haberler sizi harekete geçirebilir. Duygularınızı özgürce yaşayacağınız şartlar size iyimserlik getirecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Çevrenizdeki herkesin beklediği bir yeniliğin eşiğindesiniz. Her şey sizin adım atıp atmamanıza bağlı. Kafanızda tartıp duruyorsunuz ama bir karara varamıyorsunuz. Yakınlarınızla paylaşmanız işinizi kolaylaştırabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Aşk hayatınızda arkada kalmış sorunları zihninizden silme zamanı. Her konuda doyumlu olmanız gerektiği halde yaşadığınız ilişkinin hoşluklarını yaşayamıyorsunuz. Geçmişteki bir hatalı davranış sizi bugün ürkek ve çekingen yapmış; artık tecrübe edindiniz .
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Çok büyük güçlüklerle bir araya getirebildiğiniz paranızı iyi korumalı, yine dönemsel koşullar nedeniyle bu birikimi tüketmemelisiniz. İş yaşantınızdaki belirsizlikler, sizi haklı olarak hızla bir kenara para biriktirmeye yöneltiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (1 Şubat 2019)
Aile ilişkilerinizde göremediğiniz bazı sorumluluklarınız var. Bunları bilinçli olarak göz ardı ettiğinizi düşünmeye başlayacaklar, dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144590 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed