İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Hayatınıza yön vermek isterken bazı konuları değiştirmek istediğinizi fark edebilirsiniz. Ailenizin destekleri ise sizi güçlendirebilecek.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Aralık 2017)
İlerleyen saatlerde yaşayacağınız bir buluşma, bütün bir haftaya yetecek mutluluklar getirebilir. Herkes tarafından hesabını kontrol edebilen biri olarak bilinirken, bugün dostlarınızı şaşırtacak davranışlarda bulunabilirsiniz. İçinizde müthiş bir eğlenme ve harcama isteği var. Bu isteğinize uygun ortamlardan bugünlerde uzak kalmanız yararlı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Kartınız Su... Beklentileriniz bugünlerde aksi gibi gidiyor olsa da zaman içersinde hayatınızda büyük bir temizlik olacağa benziyor. Yalnızlık sizde değişim yaratacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Birlikte çalıştığınız kişilerin fikirlerindenetkilenebilirsiniz. Sezgileriniz buaralar çok yüksek. Harcamalarınızınarttığı bir dönemde bulunuyorsunuz.Tasarrufa yönelmelisiniz. İşinizin yoğunluğusağlığınızı da olumsuz etkileyebilir. Rahatlamakiçin kendinize zaman ayırmanız gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Yapıcı ve hareketli günler yaşıyorsunuz. Kendinizi her açıdan geliştirecek, öğrendiklerinizi paylaşacak konularla yakından ilgileneceksiniz. İletişim konularının getirdiği canlılık, sözlerinizle etkileyici olabileceğiniz imkanlar sunmakta. Ancak iş ortamında sizi yoran etkilere dikkat edin. Sizi daha fazla çalışmaya zorlayan konular devam edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Aralık 2017)
İş konusunda karşınıza çıkacak bir fırsatı yeterince değerlendiremeyebilirsiniz. Amiriniz bundan dolayı sizin hakkınızda olumsuz fikirler yürütebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ama ona olan kırgınlığınızı bir türlü yenemiyorsunuz. Bu tepkilerinin kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye özen gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Maddi konularda hızlı gelişmeler yaşayabilirsiniz.Kaynaklarınızı değerlendirirken ani kararlar almamaya ve aşırı rahat davranmamaya özen gösterin. Parasal açıdan arkadaşlarınızdan yardım görebilir ve siz de onlara yardım edebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Aralık 2017)
Çevrenizde çok güvendiğiniz , her sırrınızı açtığınız bir arkadaşınız sizin bazı sırlarınızı başkalarına taşıyor. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde mesafeli olun.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144566 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed