İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Kendinizi olağanüstü dinamik ve enerji yüklü hissedebilirsiniz. Bu enerjinizi doğru yönde değerlendirin. Toplumsal ve kişisel olaylara yönelik çabalar içine girebilirsiniz. Bu fikirleri oluştururken hayal gücünüzü kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durum ise keyfinizin artmasına neden olabilir. Ancak arkadaşlarınıza karşı biraz daha hoşgörülü olun. Çünkü onlar sizin kadar enerjiye sahip olmayabilir. Onları olumlu etkileyebilirseniz birlikte güzel saatler geçirebilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Şansla ilgili düşünceleriniz, bazı kabullenmelerden kaçış gibi. Sizi şansınıza küstüren olayların, şansla doğrudan alakalı olduklarından biraz kuşkuya düşmelisiniz. Dün geceyi iyi dinlenerek geçirdiğiniz için, bugüne çok enerjik başlayacaksınız. İş yaşamanız da, özel yaşamınız da oldukça hareketli. Enerjiniz çevrenizdekileri de olumlu etkileyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Kartınız dönüş... Doğal halinizastroloji evinde tam anlamı ile sahipliev de denilebilir. Her şeye sahipolmak ve sevginizi ifade etmek gibidavranışlarda gibisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Paranın nelere yetip nelerde hiçbir hükmünün olmadığının farkındasınız. Olmayacak yerlerde bunu güç olarak kullanmaya kalkmak işe yaramaz. Bu gibi durumlarda maddi değil de manevi değerle-rin ön plana çıkacağını gösterin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Kişisel alanda sizi ilgilendiren pek çok konuyla meşgul oldunuz. Maddi açıdan yeni arayışlara yönelebilir, kendi şansınızı kendiniz yaratabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise gündeminiz değişiyor. Maddi açıdan sizi sorumlu kılan konular öne çıkabilir. Kişisel kazanımlarınızı korumak için önlemci olmalısınız. Yeni kazançlar için harekete geçebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Eylül 2019)
İş ilişkilerinizi düzene sokmaya çalışıyorsunuz. Bu yeni düzenleme işinde, değişik görüşleri olan biriyle tartışma yaşayacaksınız. İşinizle ilgili bazı alışverişleriniz olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar meydana gelebilir. İlişkilerinizdeki seçimlerinizde sezgilerinize de kulak vermelisiniz. Dikkatli olun! Parayla ilgili yenilikler var. Toplu para alabilirsiniz. Yalnız evde ani ve hiç beklenmedik bir harcama olacak. Bunu gözünüzde büyütüp çevrenizdekilerle tartışmayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Maddi konularda bazı dikkatsizlikler yapabileceğiniz bir gündesiniz. Hesapta olmayan bazı harcamalar gündeme gelebilir. Maddi konularda yeni bir girişimde bulunmaktan kaçınmalısınız ve aceleci tutumlar edinmemelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Eylül 2019)
Son günlerde yaşadığınız kırgınlık çok hak edilmiş bir duygu, bunu biliyorsunuz. Gönlünüzü insanlara açarken, belli bir çizgi çizmeniz gerekiyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed