İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Finansal, hukuki ve devletle ilgili olan konularda geçmişte yapmış olduğunuz aynı hatalara düşmemeye özen gösterin. Trafikte ve yolculuklarda gasp, hırsızlık ve dolandırıcılık gibi konulara karşı çok dikkatli olmalısınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Bir konuda yararlı olmak için yaklaşacağınız bir tanıdığınızı size karşı biraz tepkili bulabilirsiniz. Nedenini kavrayamadığınız tavırların üzerine ısrarla gitme özelliğiniz çözümsüzlüğü kolaylaştırabiliyor. Çok eski bir arkadaşınızın yaşadığı iş sorunlarına üzülüyorsunuz. Bu nedenle onun için, arkadaşlar arasında bir destek arayışına girebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Bugünlerde kendinizi halsiz hissedebilirsiniz. Aksilikler adeta sizin sabrınızı deniyor. Ancak siz her zamanki asaletinizi koruyacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Bugün ön planda olup sorumluluk almaya gayret edin. Yeniay, kariyer hayatınızda bazı gelişmelere zemin hazırlayabilir. Yeni bir iş, terfi, mevcut işinizde önemli bir görev üstlenme veya patronun desteği söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2018)
İkili ilişkiler ve yakın bağlar açısından gergin koşullar var. Kendi duygularınızı ortaya koymakta yaşadığınız sorunlar yıpratıcı olabilir. Başkalarının duygularını anlamakta da yetersiz kalabilirsiniz. Yine bugün başkalarının imkanlarından yararlanma çabanız göze çarpıyor. Finansal anlaşmalar eklenince kısıtlı imkanları göreceksiniz. Sizin dışınızda gelişen ortak harcamalara dikkat.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2018)
İş hayatınız yıpratıcı temposunu bugünlerde biraz azaltacak. İşinizle ilgili sizi mesleki olarak geliştirecek bir kalabalık içinde görünüyorsunuz. Bu topluluktan çok kazançlı çıkacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Bazı rahatsızlıklarınızı sevgilinize belli etmemeye çalışıyorsunuz, ama yine de ilişkinize yansıyor. Çok açık olmak en iyi yöntem olacak. Eski sevgilisiyle dostça görüşmeler, kafanızda karışıklıklar yaratmayabilir. Kariyerinizle ilgili yaptığınız planları gözden geçirmenin zamanı geldi..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Parasal açıdan bir sıkıntınız yok. Aldığınız paralarla düzenli olarak yatırım yapıyorsunuz. Gündelik harcamalarınız oldukça sınırlı çünkü nerdeyse iş yerinizde yatıp kalkıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2018)
Son zamanlarda çok fazla strese giriyorsunuz ve kendinizi zihinsel anlamda yoruyorsunuz. Biraz daha sakin hareket etmeyi öğrenmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed