İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Çalışma ortamınız ve gündelik rutinlerinizle ilgili finansal beklentilerinizi karşılayabileceğiniz bir sürece doğru ilerliyorsunuz. Bazı konularda baş edemediğiniz sorunlarınız için sosyal çevrenizden hiç beklenmedik ve umulmadık orijinal, yaratıcı çözümler bulabilir, kendinizi adeta yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Bazı sorunları her ne kadar dışarıdan göstermiyor olsanız da içinizde yaşamanız sizi çok yıpratıyor. Unutmayın sorun varsa çözüm de vardır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Son günlerdeki zihin dağınıklığınızdan kurtulmanız gerekiyor. İşbirliği içinde olduğunuz bazı kişilerde, önemli ayrıntılara gereken önemi vermediğiniz izlenimi gelişebilir. Bunu dikkat etmelisiniz. Yakın çevrenizde oluşan duygusal ekipleşmelerin çok iyi niyet taşımadığına inanıyorsunuz. Bu konudaki eleştirileriniz, bazı insanlarda size karşı bilenme yaratabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Kartınız Su... Artık hayalleriniz gerçeğe dönüşme mesafesinde. Mutsuz günler geride kaldı. İlişkiniz olan kişi ile anlaşacağınız birçok nokta oluşuyor. Mutluluk size yakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Zaman ilerledikçe aslında kendi değerinizin çevrenizde ne kadar etken olduğu gerçeği bir kez daha ortaya çıkıyor. İşinizde ve özel hayatınızda yaşadığınız huzuru gereksiz yere bozmayın. Maddi zorluklar, yeni alacağınız işlerle açılıyor. Böylece ödemelerinizi rahatça yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Yıpratıcı olan sorumluluklar sizi bağlamakta. Ancak bir yandan da evle ilgili planlarınızı akıcı ilerletebilirsiniz. Evde yeniden sağlanması gereken güvenlik temaları karşısında yapıcı olunmalı. İş hayatında ise sizi daha fazla sorumluluk beklemekte. İlerleyen günlerde işe ait hedeflerin değişmesi söz konusu. Şimdiden daha akılcı istikrarlı kararlar üzerinde durulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2020)
İş yaşamınızda oldukça aktif olacağınız bir gündesiniz ve çalışmalarınıza ara vermeden devam edeceksiniz. Bazı küçük sorunlarınızı çözebilir yada sorunlarınızdan bir süre içinde olsa uzaklaşma imkanı bulabilirsiniz. Zihninizi çok iyi kullanmanıza rağmen bazı huzursuzluklar yaşayabilirsiniz. İletişimsel anlamda bağlarınız güçlenirken yeni planlar yapma eğilimindesiniz. Ancak bu konuda oldukça temkinli olmalısınız ve ani girişimlerde bulunmaktan kaçınmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Kariyer sizin hayatınızda son derece önemli bir yere sahip. Ancak ufak tefek başarısızlıkları herkes gibi siz de yaşayabileceğinizi kabul etmelisiniz. Bu problemlerin dünyanın sonu olmadığını kabul etmeniz gerekiyor. Mesleki problemlerinizi birlikte olduğunuz kişiyle de paylaşabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Bugün işinizde yeni bir aşama yapabilirsiniz. Bazı alım ve satım işlerinde kazançlı çıkabilirsiniz. Bu başarınızda kurduğunuz bağlantıların önemi büyük bunun sakın unutmayın ve para ilişkilerinizi sıkı tutmaya bakın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2020)
Oldukça yetkin olduğunuz ve kimseye danışmanızın gerekmediği kararlarınızı kendiniz vermelisiniz. Kararsız ve etki altında bir imaj, önümüzdeki günler içinde çalışma ortamınızda bazı zorluklar doğurabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144598 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed