İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Bugün birçok alanda yeni başlangıçlar yapmaya ve eskiyi temizlemeye uygun konumdasınız. İlgilendiğiniz her konuda yeni bir sayfa açabilirsiniz. Bugün ayrıca çok hızlı tepki vermeniz gerektiren ve geçerli çözümler bulmak zorunda olacağınız bazı olaylarla karşılaşmanız mümkündür. Bunlara karşı hazırlıklı olmanız ve faka basmamanız gerikyor. Fiziksel yorgunluklar ve yeterince dinlenememiş olmak sizi zorlayabilir. Bugünlerde uyku düzenizi korumanız ve düzenli gıda almaya dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde en beklenmedik zamanlarda enerjiniz tükenebilir ve büyük hatalar yapabilirsiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Aile ilişkilerinde ileri adımlar söz konusu. Mantık çerçevesinde yaklaşımlar problemleri en aza indirecek. Birkaç gün içinde yoğun bir kalabalık arasında ciddi sevinçleriniz olabilir. Arkadaş desteği almadan aşamayacağınız bir sorun yaşıyorsunuz. Kendinizi çok çaresiz gördüğünüz bu konu, güven duyduğunuz erdemli bir dostun omuz vermesiyle sizi rahatlatacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Karşı cinsin size olan ilgisi partnerinizi rahatsız edebilir. Aşk hayatınızda kıskançlık tartışmaları var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Evinize ait hissetmiyor olabilirsiniz bugünlerde kendinizi. Değişiklik ihtiyacı var ancak tam olarak ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. Bu sizi mutlu edecek. Sadece para kısmı sizi ilgilendiriyor-sa borç almayı düşünebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Bugün ev ve mülk konularında hareketlilik yaşayabilirsiniz. Mülk edinme konusundaki bir yatırımınızla ilgili uygun fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tabi kendi evinizle ilgili tamirat planlarınızda hayata geçebilir. Aile teması da gün içinde öne çıkacak. Özellikle babanıza ait konularda yeni haberler alabilirsiniz. Fedakarlık yapmanız gerekebilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Epeyce bir zamandır büyük bir yoğunluk içindesiniz. kendinizi dinlendirmeyi düşünüyorsunuz. Sizden daha yetkeli biri tarafından bugün beklenmediğiniz bir şekilde övüleceksiniz. Bu daha güzel bir gün geçirmenizi sağlayacak..
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Şu aralar tatil için para ayırmanız pek olası görünmüyor. Birikimlerinize de dokunmak istemiyorsunuz. Bugün parasal açıdan çok hareketli geçmeyecek ve bu sizi tatmin edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Ocak 2021)
Aylar önce bıraktığınız ve hala almadığınız emanetinizi şu günlerde almanız gerekiyor. Aksi takdirde emanetiniz size ait olma özelliğini kaybedecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed