İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Davranış olarak bugüne kadar katettiğiniz yollar, başarılı ve entelektüel duruşunuz ilişkinizin gidişatını ve sonucunu belirleyecek önemli kıstaslar olacaktır. Bazı konularda yetersiz kaldığınızı hissediyor fakat tam olarak nereden başlayacağınızı bilemiyorsunuz. Sosyal çevrenizden alacağınız orijinal desteklerle sorunlarınıza pratik çözümler bulabileceksiniz.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Güne neşeli başladınız. Kendinizi oldukça zinde hissediyorsunuz. Bu soğuklarda yaşadığınız sıcak ilişkiler, yorgun bedeninizi yeniden ayağa kaldırmış gibi görünüyor. Mutluluğunuz hafta içi de sürecek. Yaşadığınız bazı hoşlukların aklınızdan kolay, kolay çıkamayacağını hissedeceksiniz. Çok yaklaştığınız fırsatlarınız olabilir, şu günlerde uyanık olmanızda yarar var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Kartınız Sessizlik... Uzun süre çevrenizden ve dostlarınızdan uzak kalarak gizli planlar yapıyordunuz. Bugün bu planlarınızın açığa çıkma günü. Herkes sizi hayranlıkla izleyecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
İşyerinde kapasitenizi ortaya koyacağınız, performans sergileyeceğiniz noktalarda her zamankinden atak ve gayretli olmaya ihtiyacınız var bugün. Bu çaba önemli kişilerin sizi ya da yarattıklarınızı fark etmesini sağlayacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Sizi huzursuz eden konuları aşmaya çalışıyorsunuz. Ancak artan korkularla kontrol dışı olayları hızlandırmanız söz konusu. Geçmişle ilgili parasal bir konu yeniden gündeme gelirken sizi yanılgıya sürükleyebilir. Zihinsel karmaşa yaşadığınız bu günlerde sabırlı olmalısınız. Ruhsal bütünlüğünüzü korumaya çalışmak adına akışta kalın. Akşam saatlerinde gündeminiz değişecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Çalışma hayatınızda üzerinize aldığınız sorumlulukları yerine getirmede üstünüze yok. Yalnız arada bir hercailiğiniz tutuyor, biraz tembellik yapıp, işinizi yavaşlatıyorsunuz ama daha sonra çalışmalarınıza ağırlık vererek, eksik işlerinizi telafi edebiliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bugün parasal konularda çevrenizdekilerin fikirlerinden etkilenebilirsiniz ve bu sizin için son derece tehlikeli bir durum yaratabilir. Parasal konularda kararlarınızı kendi başınıza vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2018)
Bazı olumsuzlukların olumluluğa dönüşebileceğinin farkındasınız. Cesaretinizi kırıp sizi biraz düşündürecek bazı gelişmeler, sizi yeni niyetler içine sokabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144577 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed