İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bazı kişilerin bazı şeyleri yerine getiremeyeceğini veya getirmek istemediğini anlamanız gerekiyor. İşinizle ilgili işleri tamamlamanız, problemli yerleri düzeltmeniz gerekiyor. Aşk hayatınız ön planda, ancak yanıltıcı etkilere dikkat etmek gerekiyor. Duygusal ilişkilerinize tedbirli yaklaşmanızda fayda var.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Önümüzdeki günlerde biraz daha programlı yaşamak için çabalar içine girebilirsiniz. Ev düzeninde birtakım değişiklikler için bir miktar paraya ihtiyacınız olacak. Sosyal yaşamınızın fazla hareketli olması nedeniyle bazı sorumluluklarınızı yerine getiremiyorsunuz. Bu nedenle aldığınız sitemler ve zaman, zaman duyduğunuz suçluluk duygusu size yön verecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Yoğun bir iş temposu sizi bekliyor. Çok çalışıyorsunuz. Fakat bu azminizin meyvelerini toplamaya başlayacaksınız. İş arkadaşlarınız azminize hayran.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Kendinizden hoşnut olabilmeniz önemli. Zira eğer öz güven yansıtamazsanız karşınızdakiler de sizdeki ışığı görmekte zorlanacaklardır. Becerilerinizi sergileyip sunacağınız bir ortam olursa spontane hareket etmeye gayret edin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
İlişkiler ve ortaklıklar üzerinde yoğunlaşacaksınız. Sizi tedirgin eden ve karar almanızı zorlaştıran ortaklıklara daha fazla dikkat çekecek. Yeni önerilere daha çekinceli yaklaşmanızda yarar var. Özellikle anlaşmalar konusunda ilerleme elde etmek zor olacaktır. Yakın arkadaşlıklar ve evliliğinizle ilgili gelişmeler sizi heyecanlı ve pozitif paylaşımlara götürecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (10 Şubat 2021)
İşyerinizde temizliğinize önem vermeniz iş arkadaşlarınızı rahatsız ediyor olabilir. Titizliğinizi kendinize saklayın. Aksi takdirde iş arkadaşlarınızla aranız bozulabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Gönlü boş olanlar bugün heyecanlı anlar yaşayabilir, yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olanlar ise ilişkilerinde hiç olmadıkları kadar mutlu olabilecekler. İşinizde terfi almanız mümkün. Doğru zamanlarda yaptığınız olumlu çıkışlarla üstlerinizin hayranlığını kazanacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Bir ek gelir müjdesi alabilirsiniz. Tedbirli davranmanızın karşılığını göreceksiniz. Bugün bazı ani ihtiyaçlar ortaya çıkabilir. Birikiminizi en gerekli durumlara saklamanız, bu ihtiyaçlar karşısında kararsızlık yaşamanıza neden olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (10 Şubat 2021)
Beklentilerinizi yeniden değerlendireceksiniz ve kısa süreli bazı planlar yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed