İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Tek bir çözüme veya plana odaklanmamalı, yaratıcı düşünmeli ve seçeneklerinizi çoğaltmalısınız. Bu sayede, diğerlerinin çözümleri veya planları çötüğü an da siz şaşırtıcı fikirlerinizle durumu kurtarma şansı bulabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde engellenmişlik hissi veya belli belirsiz bir stres hissedilse de, öğle sonrası saatlerden itibaren anlaşmalar, sözleşmeler, yazılı ve sözel haberleşme, önemli randevular açısından olumlu saatlerde olacağız. Sevdiğimiz ve güvendiğimiz kişilerle keyifli sohbetler edeceğimiz, sevgi paylaşımlarına açık, eskilerin gündeme gelebileceği veya eski arkadaşlarla bir araya gelinebilecek eğlenceli ve sevgi temasının ön plana çıkabileceği, birbirimize en içten duygularla sarılabileceğimiz bir hafta sonundayız. Aynı zamanda yeteneklerimizi ve kişisel özelliklerimizi açıkça gösterme şansı da bulabiliriz. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Bugün genel olarak sıkıntılı bir gün geçireceksiniz. Kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Bugün özellikle bazı planlarınızı hayata geçirememeniz sizi oldukça sıkıntıya sokacak. Gün içinde bazı dostlarınızla görüşebilir onlardan bir takım konular hakkında bilgiler alabilirsiniz. Bugün ailenizden birinin sağlık sorunu nedeniyle şehir dışına çıkma planı yapabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
AŞK: Bugün gücünüzüpartnerinize otorite gösterereksimgelemek istiyorsunuz. Oysatatlı dil yılanı deliğinden çıkarıratasözünü kulak ardı etmişgibisiniz. Onun tahammülsınırlarını zorluyorsunuz.İŞ: Kibirli olmanız arkadaşlarınızı kırıyor.Savurganlık ve lükse düşkünlük hiç size göredeğil. Ödemeleri aksatmanız yarınınızı karartıyor.SAĞLIK: Her konuya hırsla kalkışarak cevapveriyorsunuz. Fikirlerinizle kalbinizi yoruyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Eski bir iş arkadaşınızla yapacağınız konuşmalar sayesinde mesleğinizle ilgili ileriye dönük birtakım planlar kuracaksınız. Maddi borçlarınızı kapatarak epeyce rahatlatmış bir durumdasınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Maddi açıdan sizi zorlayan engeller ortadan kalkıyor. Bir takım parasal sorumluluklara rağmen eldeki kaynakları yönetecek etkinliği göstereceksiniz. Borç alacak konularında yeni önlemler almaya başlıyorsunuz. İş hayatında başlayacak finansal yatırım planları üzerinde durmak için uygun şartlar var. Yeni destekler öne çıkabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Bugün beklediğiniz terslikler olmayacak. Bugün iş yaşamınızın iyi bir günündesiniz. Beklenmedik sevindirici haberleriniz olacak. Bunlara hazırlıklı olmadığınız için güvendiğiniz bazı çalışma arkadaşlarınızla paylaşacak, onlardan akıl isteyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Duyacaklarınız keyfinizi kaçıracağından, görüşmeye hazırlıklı gidin. İşinize müdahale eden biri var var, özgürlüğünüzü kısıtlanmış gibi hissediyorsunuz. İş ortamınızda güvensizlik kaynağınız olarak gördüğünüz bu kişiyi dikkatle izlemeniz yararlı olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Belki de partnerinizin tutumluluğu sizi ayakta tutuyor. Artık paranın kıymetini anladığınızı düşünüyorsunuz, ama bu kadarı yeterli olamıyor. Savurganlığınızda gözle görülür bir azalma yok.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ağustos 2020)
Bugün önemli kararlarınız olabilir. Sağduyulu olmaya gayret göstermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144619 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed