İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Aile ile iletişimlerde güç gösterisi yapmaktan kaçınmalısınız. Eğer aranızda parasal bazı sorunlarınız var ise buradaki restleşme size maddi zorluklar getirebilir. 
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Bugün takıntılarınız yine başınıza bela olacak. Bir süre önce kalbini kırdığınız bir yakınınızla yüzleşecek ve onunla içten bir konuşma yapacaksınız. Artık tutucu yönlerinizden sıyrılmanız şart oldu. Karşınızdakiler size güvenmek ve inanmak istiyor ve varlığınız özellikle aileniz için çok önemli. Ailenizle yakınlaşmalı ve köklenmiş sorunları çözmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Uygulamak istediğiniz planlarınız için tam günündesiniz. Parasal sıkıntılarınızı böylece hafifleteceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Sevgilinizle aranızdaki problemlere fazla üzülmemeye çalışın. Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi yıpratabilir. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerıne kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Biraz huzursuz ve belirsiz duygular içindesiniz. Özellikle para ile ilgili endişeler sizi yanlış yanış kararlara itebilir. Bir bakıma geçmişte yapılan hataların tekrarlanma riski bulunuyor. Ancak sizi motive eden konular sürmekte. Kişisel açıdan kendinizi geliştirmek, işi içine alan bağlantıları güçlendirmekten yana olumlu kazanımlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Kendinizi çok yönlü geliştirme çabalarınız ilgiyle izleniyor. Düzenli ve toparlayıcısınız. Gerginlik nedeni olarak görülen birçok şey karşısındaki serinkanlılığınız, özelliklerinizin tamamlayıcısı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Umutsuz başladığınız ilişkiniz, hiç beklemediğiniz bir biçimde mutlu sona doğru gidiyor. Gitgide bağlandığınızı hissediyorsunuz. Merak etmeyin duygularınızın karşılığı fazlasıyla var. Şimdilik problem gözükmüyor. İşyerinizde meydana gelecek değişiklikler kafanızın karışmasına neden olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Parasız kalmamak için kenara koyduğunuz birikimi, gözünüzden bile sakınır gibi davranmanız bazı yanlış yorumlara yol açabilir. Bunu şu sıralar sorun etmeyeceksiniz. Önümüzdeki günlerde bazı küçük sıkıntılar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Aralık 2017)
Bazı arkadaşlarınızdaki uzaklaşmanın nedenleri o kadar da anlaşılmaz değil.İlişkilerinizi biraz daha özenli yaşamaya çalışmalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144561 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2018 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed