İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kariyerinizde var olan problemlerinizi üstlerinizle görüşmeyi deneyin. Onların getirdikleri çözümler size yardımcı olabilir, stresinizi bir anda azaltabilir. Ayrıca spor yaparken hız gerektiren hareketlerden kaçınmanız faydanıza olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Leyleklerin göçü sizi kederlendiriyor. Yarım yamalak yaşayabildiğiniz yaz mevsiminin ağır, ağır bitmesi sizi üzüyor. Önümüzdeki günlerde bir kaçamak yapıp birkaç gün tembellik yapmak istiyorsunuz. Hoş bir arkadaş gurubunuz var. Ortak zevkleri paylaşıyorsunuz. Düşündüğünüz kaçamakta onlardan birkaçıyla birlikte olmayı hedefliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kartınız Adalet... Resmi kapılarla kendiniz öylesine yoğunlaşmışsınız ki özel yaşamınızda hiçbir şeye yer açmıyor gibisiniz. Sıkıntılarınızın sizi terk etmesine az kaldı.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Son günlerde moraliniz bozuk. Ancak bugün aniden değişebilir. Kültürel aktivitelere, gezilere ve davetlere kabul edileceğiniz yoğun bir güne hazır olun. Sevdiğiniz insanı kıskançlık gösterileriyle daha fazla üzmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Sizin için biraz sıkıntılı bir gün olacak. Tam olarak istediğiniz sonuçları almak bugün kolay değil. Kendinizi gereksiz kuşkulardan uzak tutmalı, motivasyonunuzu korumalısınız. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders almak ve bazı şeyleri bırakmak bu dönem kolaylaşıyor. Sizi koruyan pek çok etki ile kendinize olan güveninizi yeniden kazanabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Ocak 2018)
İş yaşamınızda çalışmalarınıza ara vermeden devam edebileceğiniz ve bu konuda enerjik olacağınız bir gündesiniz. Bugün zihinsel açıdan üretken olmanız iş yaşamınızda sizin için önemli bir avantaj olacaktır.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Sevgilinize gereken önemi veriyor musunuz? Eğer vermiyorsanız, ilişkinizin önemini gösterecek adımlar atmaya başlayın. Yeteri kadarsa, ilişkinizde ilerleme olasılığı var. İş yerinizde stresli bir gün olabilir. Özellikle işveren ya da üstünüz olan herhangi bir kimseyle anlaşmazlıklara ve hatta kavgalara açıksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Çok yerinde, çok ekonomik kullanıyorsunuz parayı. Çok da iyi bir tasarrufçusunuz. Bu özelliklerin peşinden de sıkıntısız bir para durumu geliyor. Bugünlerde bir satın alma işiniz olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Ocak 2018)
Kendinize daha dürüst davranmaya çalışmanız, geleceğinizi daha doğru çizmenize yardımcı olacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed