İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bugün finansal sorunlarınıza karşı ayrıca dikkatli olmalı, zamanında ödenmemiş ya da unutulmuş borçların birden önünüze çıkmasıyla şaşkınlık içinde kalabilirsiniz. Bu gibi durumlarda kendinize kızmak yerine farklı yollar denemeli,unutkanlıklarınızı en aza indirgeyecek çözümler üretme yoluna gitmelisiniz. Ayrıca bu zamanlarda harcamalarınızı dengelemek sizi oldukça rahatlatacak, üzerinizdeki gerginliğin azalmasına neden olacaktır.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bugün genel olarak rahat bir gün geçirebilirsiniz. Kişisel zevklerinizle ilgilenmeye zaman bulacaksınız ve değişik faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Değişik ortamlara girme ve yeni insanlarla tanışma şansınız var. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
AŞK: Son derece hassas güngeçirerek duygu trafiğinizikarıştıracaksınız. Etkisi altındakaldığınız karşı cinsle uyumsağlayacaksınız.PARA: Alacağınız yardım veyahaber gecikebilir. Bugün olmasada yarın yeni bir mali boyut kazanacaksınız. Ancakçeşitli işlere kalkışmayın zararlı çıkabilirsiniz.SAĞLIK: Bugün içinizden geçen bir çok sıkıntılarruh halinizi ve kalp bölgenizi etki altına alabilir.Özellikle kalp ağrılarınıza dikkat etmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Sizin için önemli bir konuda ailenizden beklediğiniz desteği tam olarak bulamayabilirsiniz bugünlerde. Belki de tam tersi sizin yapacağınız özverili fedakarlıklar bugünlerin asıl beklentisi olabilir. Şefkatinize ihtiyaç var.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Aynı anda birkaç işle ilgilenmeniz zorunlu hale gelebilir. Eve ait konularda bazı şeylerin bittiği değişik koşullara uyum göstermeye çalışacaksınız. Evde daha fazla sorumluluk getiren uğraşlarla beraber, ev içindeki hareketlilik ve yakınlarla ilişkiler sizi gerebilir. Sabırlı olmanız gerekiyor. Bugün kendi kaynaklarınıza özel bir önem vermelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Daha akılcı davranmak zorundasınız. Sakin, soğukkanlı davranarak sonuca ulaşmak daha mümkün görünüyor. Düzeltmek istediklerinizi, gerginliğin üzerine gergin bir tavırla giderek düzeltemeyeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Bugün yaratıcılığınız tetiklendiği için bunu çok rahatlıkla başarabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili belirlediğiniz hedefler arasından ulaşılmazları bir an önce çıkartmalısınız. Önümüzdeki günlerde ilgi çekici görüşmeler, daha hayata uygun yönelimleri getirebilir. Ayaklarınızı üşütmeyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2018)
Dikkatinizin dağınık olacağı bir dönemde bulunuyorsunuz. Beklenmedik gelişmeler yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144582 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed