İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Aşk hayatınız bugün daha durağan. Yalnız çekiciliğinizin ileri seviyede olduğunu da hatırlatmalıyız. Değişik fikirler ve düşünceler sizi etkileyebilir. Hatta kendi fikirlerinizi başkalarına aktarmak isteyebilirsiniz. Yalnız dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Çünkü konuşma yeteneğinizin oldukça düşük olduğu bir zamanı seçtiniz. Duygusallığınızın öne çıkması ile ilişkilerinizde ve güncel yaşamınızda uyumlu birisi olarak tanınacaksınız. İçgüdülerinizin ve hislerinizin bu dönemde oldukça yoğun olacağını unutmamalısınız. lş hayatından özel yaşamınıza kadar her alanda bu güdüleriniz öne çıkacaktır. Ama siz daha çok iş ve mesleki yönde ilerlemek istediğinizden, bu yeteneginizi yeni girişimler ve hedefler için kullanmayı planlıyor olacaksınız.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Bugün genel anlamda duygusal açıdan zayıf bir yapıda olacaksınız ve bazı insanlarla gereksiz tartışmalar yaşayabilirsiniz. Sinirlendiğiniz bazı kimselerden de uzak duracak, kafanızı dinleyeceksiniz. Çevrenizdekilerden uzaklaşacak ve insanlarla onlarla çok az muhatap olacaksınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Kartınız Kutsal Kadın... Bugün kendinizi ilgilendiren konuların haricinde hiç bir şeyle ilgilenmek istemiyorsunuz. Tartışmalara kulak tıkıyor, bildiğinizi yapıyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Sıcacık bir aile buluşması, neşeli sohbet ve kahkaha dolu bir kahvaltı için ideal bir sabah olabilir. Sıradan konuşmalar ya da tenkit eden ve hata bulup düzeltmeye çalışan tavırlar yerine bu ısınan ilişkilerin değerini bilmelisiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Tamamlanması gereken işlerin üzerinde titizlikle duracak, ailenize ve özel hayatınıza dönük olacaksınız. Bu gülerde taşınmayla ilgili işlerin aradan çıkarılması gerekebilir. Bu yönde üzerinizde baskı hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizin getirdiği ilişkiler size yeni dostluklar kazandıracaktır. Ortaklaşa bir konunun akıcı ilerletileceği günlere ilerliyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Biraz daha sabırla bu işin altından kalkacaksınız. Acelecilik zaaflarınızdan biri. Hiç yararını görmediniz biliyorsunuz. Zaten bu işin tekrartekrar önünüze gelmesinin sebebi bu değil mi ? Sizin için iş denilince bayrak koşusu mu akla geliyor ?
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Birinin kalbini kazanmak adına ısrarlı aramalarınız, onun sizden daha da uzaklaşmasına neden oluyor. Bu konuda zamana güvenip sabretmelisiniz. Beklemediğiniz ilginç gelişmeler, ilişkinizle ilgili yeni kararlar almanıza yol açacak. Son zamanlarda işlere yoğunlaşmakta güçlükler çekiyorsunuz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Şu sıralarda paraya ihtiyacınız var. Bu sıkıntınıza rağmen, geçmişte yaptığınız savurganlıktan pişman olmuyorsunuz. Yapmak zorunda olduğunuz bir ödeme için son anda adeta bir mucize gerçekleşecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2019)
Bir ikilemde kalabilirsiniz ve bir seçim yapmanız gerekebilir. Yeni kararlar alamaya ve yeni girişimlerde bulunmaya uygun bir günde değilsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144591 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2019 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed