İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Mevcut borçlar ya da maddi anlamda bağlayıcı olaylar bir anlamda özgür davranmanızı zorlaştırıyor olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Bugün, aile içi dedikodular kulağınıza gelebilir ve birinci derecede yakın akraba sorunları sizi üzebilir. Bu sorunlardan uzaklaşmak için dikkatinizi işlerinize yöneltmelisiniz. Böylelikle kafanızı dağıtabilirsiniz. Uzun zamandır aranızın bozuk olduğu bir arkadaşınızla aranızda bir yakınlaşma olacak, görüntünüzde yapacağınız ufak bir değişiklik arkadaşlarınız tarafından beğeni ile karşılanacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Partnerinize karşı daha anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Onu bunaltıyorsunuz. Aksi halde onu kaçırabilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Ticari alacaklarınız için açtığınız davalarda nitelikli ve güven verici hukuk savunucularını tercih etmeniz olumlu sonuçlar verecektir. Mevki yükselmesi bekleyenler, rakiplerinizin gizli entrikalarına karşı şimdiden tedbirinizi almaya çalışın. Sevgilinizin yapacağı sürpriz sizi mutlu edecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Biraz huzursuz ve belirsiz duygular içindesiniz. Özellikle para ile ilgili endişeler sizi yanlış yanış kararlara itebilir. Bir bakıma geçmişte yapılan hataların tekrarlanma riski bulunuyor. Ancak sizi motive eden konular sürmekte. Kişisel açıdan kendinizi geliştirmek, işi içine alan bağlantıları güçlendirmekten yana olumlu kazanımlar söz konusu.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (11 Şubat 2021)
İdeallerinizi gerçekleştirebilmek için sıkı çalışma ve sorumluluk alma eğilimindesiniz. Ay, bilinçaltı motivasyonlarınızın çok güçlü olacağı bir devrede olduğunuzu vurguluyor.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Partnerinize karşı düşündüklerinizi ifade etmekte başarılı olacağınız bir gün. Düşüncelerinizle duygularınız arasında denge kurmaya çalışın. İş hayatınızda istediğiniz, özlediğiniz hareketlenme yakında gerçekleşecek. Buna uygun olarak da mali sıkıntılarınız dağılıyor, bekleyin.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Maddi konularda sabah saatleri dikkatli davranmayı tercih edeceksiniz ve bu anlamda bazı kaygılar yaşayabilirsiniz. Günün ikinici yarsında ise maddi konuları çok fazla düşünmeyeceksiniz ve bu anlamda kendinizi rahat hissedeceksiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (11 Şubat 2021)
Bugün çevrenizdeki bazı insanların sert tepkileri ile karşılaşabilirsiniz. Dikkatli olun. Bir dostunuzun başına gelen bir olay canınızı sıkacak.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144629 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2021 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed