İkizler Burcu

SPONSORLU BAĞLANTILAR

İkizler Burcu

22 Mayıs - 21 Haziran

Günlük Burç


Burçlar ile ilgili günlük burç yorumları adı geçen gazete/sitelerden günlük alınmaktadır. Daha geniş bilgi için ilgili siteye girmeniz gerekir.
Hürriyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bugün herşeyden önce, dostluklarınızdan çok önemli faydalar sağlayabilirsiniz.Bu nedenle, dostlarınızı aramayı ve onlarla iletişim halinde olmayı ihmal etmemelisiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz varsa ya da evli bir ikizseniz birlikte olduğunuz insanla aranızda bazı pürüzler çıkabilir. Bu duruma engel olmak için küçük bir gayret göstermeniz ve biraz daha ilgili olmanız yeterli olabilir.
   (0/5 Puan / 0 kişi oyladı!)
Bu yorumu arkadaşına gönder
turk.net Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Çok önem verdiğiniz bir arkadaşlık ilişkinizde, anlaşılmaz bir uzaklaşma var gibi. Genel olarak ilişkilerinizde hiçbir sorununuz olmadığına inanıyorsunuz. Bu da, birtakım ilişkilerinizi iyi gözlemleyemediğinizi gösteriyor. Bunca tecrübeden sonra hayatta hala yeni şaşkınlıklarla karşılaşmak, özgüveninizi zedeleyebilir. İnsanları keşfetme uğraşı size artık gereksiz gelmemeli.
Bu yorumu arkadaşına gönder
SPONSORLU BAĞLANTILAR
Takvim Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Uzun süredir görüşmediğiniz bir dostunuzla karşı karşıya gelmeniz bugün moralinizi yükseltecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Vatan Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Özel hayatınızda kendinizi ortaya koyuş biçiminiz çok sert. Sevdiğiniz kişi de buna alışık olmadığı için bocalayabilir. Mesleğinizle ilgili yeni projelerin temellerini atmak için son derece uygun bir gündesiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Milliyet Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Sosyal çevrenizde yaşanan genişleme öne çıkıyor. Yeni paylaşımlar yaşarken, dostluklarınızı korumaya özen göstermelisini.z Onların tecrübeleri size çok şey katabilir. Duygusal ilişkiler ve aşk hayatınızda ise daha gerçekçi olmanız gerek. Bu alanda bağlayıcı unsurlar sizi yeni düşüncelere itecektir. Geleceğe yönelik planlarınızı yaratıcı konular üzerinden ilerletebilirsiniz.
Bu yorumu arkadaşına gönder
 
SPONSORLU BAĞLANTILAR
İş Yaşamı Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bugünlerde inisiyatif almanız ve hızla karar vermeniz bekleniyor sizden. Zaman, zaman güç kararların başında yalnız kalmanız sizi ürkütüyor. Bu duruma alışmanız gerekecek.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Burç Uyumu
Sevgiliniz ile aranızdaki burç uyumunu öğrenin!
Benim Burcum
Sevdiğimin Burcu
Güneş Gazetesi Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bu durum devam ettiği taktirde sevdiğiniz kişiden tepki görebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projeyle ilgili hemen, hemen her gün ortaya attığınız yeni fikirler, kısa zamanda ilgi görmeyebilir. Ümidinizi kırmayın! Paranızı dikkatli harcayın.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Para Durumu Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Maddi konularda bazı sorunlar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve mali imkanlarınızı zorlayacağınız durumlarda kalabilirsiniz. Parasal konularda yeni bir karar almamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
Dikkat Günlük Burç (12 Ekim 2020)
Bugün çok yakın bir arkadaşınızla aranızda tatsız bir tartışma geçebilir. Daha sakin olmalı ve size gücenmemesini sağlamalısınız.
Bu yorumu arkadaşına gönder
"Günlük Falım Mailimde" Servisi
Günlük burç yorumlarının düzenli olarak mailinize gönderilmesi için tek yapmanız gereken adınız ve mail adresinizi yazıp kaydet butonuna basmak.
(Bu servise 144621 kişi kayıtlı!)
Adınız Soyadınız:
Mail adresiniz:
 
Yorumlar

Burçlar, Burçların Özellikleri, Günlük Burçlar, Burçların Uyumu, Burçlar ve Fal, Yükselen Burçlar, Günlük Burç Yorumları
Author:
© 2005-2020 burclar.gen.tr | bir İnteraktif Proje sitesidir. Gizlilik Politikası (Privacy Policy)
Bu siteyi daha hızlı görmek için ücretsiz Google Chrome web tarayıcısını indiriniz.
rss feed